Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов презентували новітнє рентгенологічне обладнання для районної стоматполіклініки

  У п’ятницю, 1 грудня, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов разом із професором, доктором медичних наук, заслуженим лікарем України, радником голови РДА Олександром Канюрою та начальником відділу охорони здоров’я РДА Романом Лявою відвідали Києво-Святошинську районну стоматологічну поліклініку. Нещодавно тут оновили медичне обладнання, на що були виділені кошти з районного бюджету. Адже стоматологія – галузь медицини з динамічними темпами розвитку. Це стосується матеріалів, обладнання, інструментарію.

  «У стоматологічній практиці обладнання грає визначну роль у процесі діагностики та лікування. Саме тому протягом цього року районна стоматологічна поліклініка отримала значну підтримку від райдержадміністрації та райради. Це стосується і ремонтних робіт, і устаткування. Наразі добігає кінця капітальний ремонт одного крила, наступного ми плануємо оновити вхідну групу та інше крило. Перш за все, ми вкладаємо кошти в обладнання, тому що хочемо, щоб у наших медзакладах працювали найкращі фахівці, а для цього мають бути достойні умови праці, тільки тоді ми зможемо говорити про високий рівень обслуговування пацієнтів», - зауважила Мирослава Смірнова.

  Так, протягом останніх двох років з метою покращення надання кваліфікованої, спеціалізованої, профільної стоматологічної допомоги населенню з ініціативи керівництва Києво-Святошинського району придбано сучасне рентгенологічне обладнання. Наприкінці 2016 року було введено в експлуатацію рентгенологічний апарат Planmeca Pro X, а в листопаді 2017 року почав свою роботу унікальний рентгенологічний апарат Planmeca Pro Max 3D Classik (Фінляндія). Також придбали автоматичний процесор для обробки рентгенівських знімків VELOPEX INTRA-X (Великобританія), що дозволило в рази скоротити час очікування готових рентгенівських знімків і відповідно підвищити якість обслуговування пацієнтів.

  «Пишаюся, що нашу стоматологічну поліклініку можна ставити в приклад як за рівнем якості надання медичних послуг жителям району, так і за медичним устаткуванням. Розвиток інноваційних технологій та запити жителів району стимулюють нас іти в ногу часу. Медична та освітня галузі залишаються пріоритетними для нас, тому ми максимум уваги й надалі приділятимемо удосконаленню та матеріальному забезпеченню важливих соціальних об’єктів», - зазначив Вадим Гедульянов.

  У свою чергу Олександр Канюра подякував керівництву району за те, що районні кошти спрямовуються саме на впровадження новітніх технологій. Бо за останні роки Києво-Святошинський район став одним із найпрогресивніших в Київській області та Україні загалом у медичній галузі. 

  Керівник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява розповів, що рентгенапарат Planmeca Pro X дозволяє зменшити променеве навантаження на пацієнта в 10 разів, в порівнянні з попереднім апаратом 1984 року виготовлення. Окрім того, за його словами, Києво-Святошинська районна стоматологічна поліклініка – єдиний в Київській області комунальний заклад, що має рентгенологічний апарат Planmeca Pro Max 3D Classik. Ним можуть користуватися не лише спеціалісти стоматполіклініки, а й отоларингологи, травматологи, невропатологи.

  Варто зазначити, що для пільгових категорій громадян обстеження із залученням сучасного обладнання (у тому числі забезпечення плівкою) безкоштовне.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада