Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. Звернення києво-святошинців стосувалися допомоги людям з інвалідністю, виділення матеріальної допомоги, вирішення проблем житлово-комунального характеру.

  На прийом до голови райради звернулися представники громадської організації людей з інвалідністю «ФІМІАМ». Вони подякували голові за підтримку людей з обмеженими можливостями. Також голова Києво-Святошинської районної федерації легкої атлетики, спортсмен Олександр Лисенко і депутат Боярської міської ради, голова Києво-Святошинського районного осередку Національного олімпійського комітету України Тарас Добрівський подякували за підтримку спорту в районі та сприяння в участі спортсменів у змаганнях міжнародного рівня.

  «Наступного року районна рада спільно з райдержадміністрацією, безпосередньо головою РДА Мирославою Смірновою, відділом культури, національностей та релігій планує організовувати дозвілля для людей з обмеженими можливостями та забезпечити для них участь у проведенні концертів та інших культурно-масових заходів. Така ініціатива буде поширюватися на території всього району. Ми намагаємось почути проблеми людей та максимально допомогти у їх вирішенні»,- повідомив Вадим Гедульянов.

  Окрім того, голова райради розглянув звернення Боярської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил України. Вони попросили допомогти у вирішенні питання постачання електроенергії в офісі організації. Окрім того, в даному приміщенні знаходиться пункт видачі продуктових наборів за пільговими цінами для малозабезпечених верств населення та пенсіонерів.

  Також Вадим Гедульянов розглянув звернення мешканців м. Боярка, які постраждали від недобросовісного забудовника ДП «Дніпровський круг». Як зазначають інвестори, будівництво житлового будинку по вул. Білогородській розпочалося ще у 2007 році на місці баракових приміщень, де проживало 8 сімей. За законом, ці сім’ї повинні були забезпечити житлом, але вони отримали лише договір на право отримання квартир в новобудові. На даний час, родини й досі не отримали обіцяного житла і проживають в непридатних для проживання приміщеннях, куди їх відселили після знесення бараків. Забудовник припинив свою діяльність, не завершивши будівництво. Завершували будівництво інвестори власними силами, створивши кооператив. Сьогодні зі 160 квартир заселено 106, але мешканці не можуть отримати документів на власне житло, адже будинок не введено в експлуатацію.

  Голова Києво-Святошинської райради наголосив, що керівництво району візьме під особистий контроль вирішення цих питання.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада