Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов нагородили переможців районних змагань серед депутатів місцевих рад

   

  18 листопада відбувся заключний етап районних змагань з футзалу серед депутатів місцевих рад Києво-Святошинського району Київської області, під час якого були визначені призери турніру. 

  Саме тому голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто привітали переможців під час апаратної наради в адміністрації, вручивши кубки та подяки представникам команд.

  Загалом маємо такі результати: ІІІ місце в районних змаганнях посіла команда депутатів Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради; ІІ місце здобула команда депутатів Боярської міської ради. А перемогу у турнірі здобули депутати Білогородської сільської ради, яких щиро привітали усі присутні.

  Крім того, голова РДА та голова райради подякували Олександру Паламарчуку, голові бюджетної комісії райради, який був куратором змагань. 

  «Щиро дякую усім командам, які представили наші населені пункти на такому високому рівні. Надзвичайно важливо сьогодні не просто відкривати нові спортивні об’єкти та самим бути взірцями. Бо пропагувати спорт дуже правильно, але коли депутати самі займаються спортом і показують, що свій час можна проводити так, із користю для здоров’я, – це безцінно. Заняття спортом – це інвестиція в здоров’я нашої нації. Мені б дуже хотілося бачити молодь не з цигаркою і пляшкою, а на тих спортивних майданчиках, які ми разом із Мирославою Михайлівною відкриваємо. Дуже дякую всім, хто долучився до організації цього заходу. Впевнений, це тільки початок», – прокоментував Вадим Гедульянов. 

  У свою чергу Мирослава Смірнова зазначила, що спортивний напрям є одним із пріоритетів у роботі, і за цей рік, дійсно, вдалося реалізувати багато важливих проектів.

  «Часи змінюються і зараз наше завдання – створити умови для занять спортом, підтримувати наших спортсменів, розвивати інфраструктуру. Такі проекти, як спортивні комплекси «Street Fight», унікальна спортивна арена у Вишневому, сучасні спортивні майданчики та футбольні міні-поля с хорошим покриттям, дають можливість активно залучати молодь до занять спортом. Тому мені надзвичайно приємно, що депутати власним прикладом надихають жителів місцевих громад. Щиро вітаю Білогородку, Боярку та Петропавлівську Борщагівку, а також усіх учасників змагань. Нехай спорт надихає на нові звершення і перемоги», – додала вона.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада