Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Керівництво району відкрило міні-стадіон у Крюківщині

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, сільський голова Крюківщини Андрій Кріпак, голова бюджетної комісії райради Олександр Паламарчук, районний депутат Юрій Тимченко та маленькі спортсмени разом із громадою та гостями села урочисто відкрили новий міні-стадіон зі штучним покриттям у Крюківщині. Такий потрібний для села проект вдалося реалізувати завдяки виділеному у цьому році фінансуванню з районного бюджету.

  «Влітку ми вперше заговорили про необхідність футбольного міні-поля на цьому місці, а сьогодні ми вже відкриваємо цей об’єкт. Дякуючи ініціативі голови бюджетної комісії Олександра Паламарчука, Вадиму Едуардовичу та всьому депутатському корпусу, це питання було проголосоване, а фінансування виділене. Ми маємо такий гарний проект у надкороткі терміни, а це тільки доводить, що можна працювати швидко і якісно, якщо є взаєморозуміння, взаємоповага. Пишаюся, що всі гілки влади між собою спрацювали. Впевнена, далі ми спільно будемо продовжувати розвивати наші населені пункти. Головне, щоб наші діти грали на на таких спортивних майданчиках, щоб займалися спортом, щоб були здорові. Тож, тренуйтеся, а ми вболіватимемо за вас і радітимемо вашим перемогам. Тільки вперед. Тільки до перемоги», – привітала усіх учасників заходу Мирослава Смірнова.

  У свою чергу Вадим Гедульянов наголосив, що йому дуже приємно, що таких заходів у районі з кожним роком все більше.

  «Києво-Святошинський район дуже активно розвивається в спортивному плані. У нас є такі спортивні об’єкти, аналогів яким немає в Україні. Наприклад, майданчики «Street Fight», спортивна арена у Вишневому, будівництво якої було ініціативою Мирослави Михайлівни. І депутатський корпус однозначно підтримав її. Також ми маємо проект школи бойових мистецтв. Сподіваюся, в наступному році ми почнемо його реалізацію в Боярці. Я щасливий, що в мене є можливість працювати в такій чудовій команді, з людьми, які докладають зусиль, щоб район розвивався. Звичайно ж, нашим спортсменам я щиро бажаю перемог. Даруйте перемоги нашому району, нашій громаді і розвивайтеся, щоб одного дня дарувати перемоги нашій державі. Зі святом», – зазначив він.

  Зі словами подяки за такий подарунок від усіх діток, які тут тренуватимуться, до керівництва району звернувся Андрій Кріпак. Він розповів, що з районного бюджету було виділено 1 млн 350 тис. грн на будівництво цього стадіону, а з місцевого бюджету довиділили ще 10%.

  Дітлахи ж власноруч вручили подяки Мирославі Смірновій, Вадиму Гедульянову та Олександру Паламарчуку.

  «Мені приємно разом із вами розділити цей чудовий день – відкриття цього стадіону. Знаю, що у Крюківщини немає представника в районній раді, тому я взяв на себе цю роль як представник сусідньої громади. Знав про цю проблему. Виступив з пропозицією. І як тільки я поспілкувався з головою РДА та головою райради, мене на 100% мене підтримали. У подальшому ми докладатимемо усіх зусиль, щоб допомагати молоді, майбутнім спортсменам, майбутнім переможцям. Дякую вам, що ви з нами на цьому святі. Все робиться для нашого майбутнього, наших дітей», – наостанок сказав голова бюджетної комісії.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада