Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Софіївсько-Борщагівська, Святопетрівська, Тарасівська та Юрівська амбулаторії отримали нові медико-санітарні авто

  9 листопада керівництво району передало сільським амбулаторіям с. Софіївська Борщагівка, с. Святопетрівське, с. Тарасівка та с. Юрівка нові медико-санітарні автомобілі. Урочисте вручення авто громадам відбулося за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайла Лєзніка, начальника відділу охорони здоров’я РДА Романа Ляви та сільських голів.

  «Медицина та освіта для нас є пріоритетними напрямками роботи. Ми намагаємося активно працювати над позитивними змінами в галузі медицини. Впевнений, що ці авто дуже допоможуть в роботі медиків. Щиро дякую медичним працівникам, які незважаючи на різні труднощі продовжують працювати в селах нашого району. У свою чергу ми, як керівництво району, докладатимемо всіх зусиль, щоб створювати комфортні умови для роботи медиків і надання якісних медичних послуг людям», - зазначив Вадим Гедульянов під час урочистої передачі ключів та документів на авто.

  Зі свого боку завідуючі амбулаторіями подякували керівництву району за допомогу в матеріально-технічному забезпечені медзакладів. Адже нові авто для сільських амбулаторій вкрай необхідні. Попередні транспорті засоби давно пережили свій термін експлуатації, що негативно впливало на якість надання медичних послуг.

  «За допомогою нових авто медики матимуть можливість надавати дійсно якісніші медичні послуги, адже оперативність та мобільність лікаря дуже часто рятує не одне життя. Вже другий рік поспіль керівництво району активно працює над забезпеченням амбулаторій необхідним обладнанням і вже зараз можна говорити про певні досягнення. Робота в цьому напрямку продовжиться, щоб медпослуги були максимально наближені до людей», - зауважив Михайло Лєзнік.

  За словами Романа Ляви, усі авто оснащені необхідним медичним приладдям: лікарською сумкою, укомплектованою тонометром, пульсоксиметром, отоскопом, гемоглобінометром, глюкометром, неврологічним молоточком тощо, а також електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою.

  «Потрібно розуміти, що процедура закупівлі таких автомобілів особлива, бо передбачає обов’язкову сертифікацію. Ми придбали саме сертифікований спеціалізований санітарний автотранспорт для надання медичної допомоги за процедурою, визначеною чинним законодавством», – пояснив начальник відділу охорони здоров’я РДА.

  Як зазначалось раніше, минулого року за кошти з районного бюджету було закуплено 13 автомобілів, якими користуються місцеві амбулаторії. Також придбали автобус для медичної комісії. Нещодавно голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова презентувала ще 10 авто для надання первинної допомоги, 4 з яких сьогодні передали. На даний час, майже всім сільським амбулаторіям району закуплено нові транспортні засоби.

  Серед актуальних питань, що потребують вирішення, – забезпечення житлом молодих лікарів, оскільки на даний час сільські амбулаторії страждають від дефіциту кадрів. Тож, вирішення проблеми з проживанням може допомогти в залученні молодих лікарів.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада