Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова Києво-Святошинської райради взяв участь в апаратній нараді у голови райдержадміністрації

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов взяв участь в апаратній нараді у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, що відбулася за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, заступника голови райради Олександра Однороманенка, депутата райрада Євгена Спірова, керівників органів місцевого самоврядування, а також керівників структурних підрозділів адміністрації. В ході наради голова РДА доручила ОМС провести комплекс протипожежних заходів під час підготовки до зими.

  На початку засідання привітали іменинників: заступника голови РДА Михайла Лєзніка та начальника Києво-Святошинського відділу поліції Валерія Євтушенка. Подяку за особисте сприяння у проведенні міжнародного фестивалю «GRANDFEST» також вручили організатори Мирославі Смірновій.

  У межах порядку денного особисто прозвітували Білогородський, Княжицький та Ходосівський сільські голови щодо роботи зі зверненнями громадян. Наразі ведеться системна робота, особисті прийоми громадян відбуваються за попередньо визначеним графіком, а відповіді на звернення надаються відповідно до законодавчо встановлених термінів.

  Також обговорили стан виконавської дисципліни в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування району. «Виконавська дисципліна повинна бути завжди на високому рівні. Невчасне виконання розпоряджень або ненадання відповідей на офіційні листи гальмує роботу як райдержадміністрації, так і райради. Тому ті громади, які саботують робочий процес, матимуть відповідне ставлення. Проте дякую тим керівникам, які налагодили роботу в своїх населених пунктах і вчасно надають документи», – наголосила Мирослава Смірнова.

  Наостанок заступник начальника районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області доповів про посилення протипожежного захисту об’єктів різних форм власності та житлових будинків в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Відповідно голова адміністрації дала доручення провести комплекс визначених заходів, серед яких: перевірити справність електромереж та електрообладнання, опалювальних установок, технологічного обладнання, систем автоматичної протипожежної сигналізації, автоматичних установок пожежогасіння, внутрішніх протипожежних водопроводів, пожежних водоймищ та обладнати водонапірні башти пристроями для забору води пожежною технікою; призначити відповідальних за пожежну безпеку осіб; очистити горища та підвали від виробничих відходів та горючих матеріалів; в опалювальних приміщеннях встановити вогнегасники та вказівні знаки на них тощо.

  Крім того, Вадим Гедульянов зазначив, що після спільної наради з головою РДА ухвалили рішення створити робочу групу, завданням якої буде аудит газових автозаправних станцій. «Члени робочої групи перевірятимуть абсолютно всі газові автозаправні станції у районі на предмет прозорості фінансової діяльності (а саме добросовісну сплату податків) та, звичайно, дотримання усіх правил безпеки», – додав він.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада