Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов: Злагоджена робота та консолідація райради і райдержадміністрації забезпечує вирішення важливих для району питань

  У вівторок, 7 листопада, на 24 позачерговій сесії Києво-Святошинської районної ради 7 скликання депутати проголосували за соціально важливі питання. В ході засідання взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова.

  Депутати проголосували за присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району» воїнам Олександру Миколайовичу Лісовському (с. Музичі) та Антону Сергійовичу Сінягубу (с. Тарасівка), які віддали своє життя за територіальну цілісність та суверенітет України.

  Також підтримали зміни до районного бюджету, районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги воїнам АТО та їх родинам, районної програми з надання адресної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, програми «Діти України», програми компенсації вартості проїзду людям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, районної програми «Турбота», Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району. Окрім того, затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж с. Крюківщина.

  «Сьогодні злагоджена робота та консолідація райради та райдержадміністрації забезпечує вирішення важливих для жителів району питань. Це дозволяє продовжити роботу в напрямку допомоги соціально незахищеним верствам населення, воїнам АТО та їх родинам, малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам, людям з інвалідністю. Дякую усім за співпрацю», - зазначив голова районної ради Вадим Гедульянов.

  У свою чергу голова РДА Мирослава Смірнова зауважила: «Депутати підтримали зміни до тих соціальних програм, за якими ми працюємо з початку року. В тому числі зміни стосуються соціальних виплат. Хочу відмітити, що завдяки прийнятим сьогодні рішенням до кінця цього року ми матимемо змогу виплатити матеріальну допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, переселенцям, учасникам АТО та їх сім’ям, малозабезпеченим родинам, людям з інвалідністю, чорнобильцям тощо. Дякую депутатському корпусу за підтримку та розуміння».

  На сесію були запрошені керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міські, селищний та сільські голови, громадськість. 

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада