Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Відбулося засідання бюджетної комісії Києво-Святошинської райради

  В понеділок, 6 листопада, відбулося засідання бюджетної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, заступників Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського.

  В роботі комісії під головуванням Олександра Паламарчука брали участь депутати Катерина Осадча, Олена Бебешко, Євген Спіров, а також заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік, керівник відділу освіти РДА Микола Івашко.

  Розглянули зміни до рішення «Про районний бюджет Києво-Святошинського району на 2017 рік». Зокрема, за рахунок перевиконання районного бюджету та перерозподілу затверджених кошторисних призначень, передбачити видатки на оплату праці у загальноосвітніх та вечірній школі; придбання обладнання до стоматологічної установки для облаштування стоматологічного кабінету в дитячій поліклініці; до районних цільових програм «Турбота» та «З надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України» тощо.

  Дані питання будуть винесені на розгляд позачергової двадцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання, що відбудеться 07 листопада 2017 року о 09:00 годині.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада