Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Ще 10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть на громади району!

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала 10 нових медико-санітарних автомобілів, які одразу ж передадуть на місця – для місцевих амбулаторій.
  «Позитивні зміни у сфері охорони здоров’я – спільне досягнення. Дякую депутатському корпусу, а також відділу охорони здоров’я адміністрації, медичним працівникам за командну роботу», – зазначила Мирослава Смірнова.
  Для забезпечення належного рівня надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Києво-Святошинського району при виїзді сімейного лікаря на виклик до хворого додому за необхідності машини можуть бути оснащені електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою, лікарською сумкою, що укомплектована тонометром для вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметром, отоскопом, гемоглобінометром, глюкометром, неврологічним молоточком, а також мішком Амбу. Усе це обладнання вже є на балансі амбулаторій.
  Нагадаємо, що минулого року за кошти районного бюджету закупили 13 автомобілів для надання первинної допомоги, які успішно працюють у населених пунктах району. 
  За інформацією, наданою прес-службою РДА
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада