Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Команда Петропавлівської Борщагівки «Нива» стала переможцем міжобласного турніру з футболу

  14 жовтня в м. Хмільник Вінницької області відбулись змагання міжобласного турніру з футболу серед ветеранів (45+). За підтримки Києво-Святошинської районної ради та особисто заступника голови райради Олександра Однороманенка, депутата Олександра Кириченка в турнірі взяла участь команда «Нива» Петропавлівської Борщагівки та здобула перемогу.

  Так, у змаганнях брали участь ФК «Нива» (с. Петропавлівська-Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська обл.), ФК «Підприємець» (м. Хмільник, збірна Вінницької обл.), ФК «Кодима» (Одеська обл.).

  «Дуже радий, що в Києво-Святошинському районі нам вдалося організувати хорошу команду, в якій кожен футболіст є справжнім патріотом рідного краю. Вітаємо команду і бажаємо надалі тільки перемог!» - зазначив заступник голови Києво-Святошинської райради.

  За словами капітана команди «Нива», депутата райради Олександра Кириченка, турнір пройшов в позитивному та хорошому настрої, зі спортивним азартом та, що не мало важливо, без серйозних травм. Також він подякував організаторам за вдале проведення змагань. Учасників вітали воїни АТО, міський голова Сергій Редчик, майстер спорту міжнародного класу Іван Яремчук та головний організатор змагань Станіслав Найчук.

  Щиро вітаємо команду з Києво-Святошинського району, яка в напруженій боротьбі здобула перемогу! 

   

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада