Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова Києво-Святошинської райради взяв участь в апаратній нараді у голови райдержадміністрації

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов взяв участь в апаратній нараді у голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, заступника голови райради Дмитра Гусятинського, керівників структурних підрозділів РДА, а також начальників ключових структур району.

  Мирослава Смірнова мала особливу почесну місію – разом із заступником начальника Головного управління з реагування на НС Сергієм Майстренком вони вручили юному герою Олексію Храпачевському, учню 10-го класу Боярської першої школи подяку та подарунки за те, що хлопець разом із товаришем врятував бабусю, яка не в змозі самостійно пересуватися, витягнувши її з палаючого будинку. Голова РДА подякувала хлопцю за відвагу і небайдужість – саме за такими представниками молодого покоління майбутнє.

  У межах наради розглянули питання щодо проведення осіннього місячника благоустрою у районі. Варто зазначити, що загалом населені пункти перебувають у належному стані, в кожному населеному пункті проводяться заходи з покращення стану навколишнього середовища, прибирання, благоустрою тощо.

  Важливим питанням стала доповідь начальника відділу освіти РДА Миколи Івашка про створення умов для навчання і виховання дітей молодшого шкільного віку в рамках реалізації проекту "Нова українська школа". Як відомо на базі району у Боярській гімназії запущено два перших класи, у яких впроваджена новітня концепція. Для оснащення класів з районного бюджету виділили понад півмільйона гривень. До того ж, ще близько 800 тис. грн пішло на закупівлю індивідуальних учнівських нетбуків та іншої комп'ютерної техніки. Створено освітнє середовище - зонування, місце для дитячих речей, парти, розставлені для роботи у групах, освітні матеріали - є усе необхідне для розвитку дітей за новітніми індивідуалізованими методиками.

  Крім того, заслухали питання щодо роботи Києво-Святошинського районного трудового архіву, який є некомерційним комунальним підприємством, а також обговорили стан передплати районної газети "Новий день" за дев'ять місяців. Також приділили увагу питанню забезпечення доступності інвалідів та інших мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у районі.

  Особливу увагу Мирослава Смірнова зосередила на початку опалювального сезону. Дала доручення до кінця тижня розібратися з усіма питаннями, які виникли на сьогодні. "Гарна погода впродовж цього тижня дає нам можливість підключити до опалення абсолютно всі заклади соціальної сфери", - наголосила вона.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада