Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Керівництво району привітало жителів Шпитьків з Днем села

  Душевно та весело цими вихідними село Шпитьки відзначило свій День народження. Привітати жителів села завітали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, депутати районної ради Володимир Спасіченко та Ігор Дмитрієв.

  «Незважаючи на складну ситуацію в нашій державі, ми вже відштовхнулися від дна і прямуємо у правильному напрямку розвитку та розбудови. Саме завдяки спільним зусиллям та готовності кожного з нас подати руку допомоги один одному. Тож щиро зичу вашому селу та всій Україні подальшого розквіту, єдності, миру та радості. Бажаю вам віри та розуміння, міцного здоров’я та безмежної радості. Зі святом! Хай Бог береже вашу громаду», - сказала Мирослава Смірнова, а також привітала жителів села з Днем захисника Вітчизни.
  Зі сцени для присутніх звучали щирі слова привітань від громад с. Музичі, с. Петрушки, с. Личанка. Також вітали шпитьківців депутати Ігор Дмитрієв та Володимир Спасіченко. У свою чергу найменші дітлахи, школярі та молодь Шпитьків підготували неймовірно душевний концерт з піснями, танцями, театральними постановками.
  «Вітаю усіх з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем вашого села. День села – це найперше свято громади, людей, які своєю щоденної працею примножують його успіхи. Шановна громадо, від усього серця дякую вам за працелюбність, гостинність, душевність. Щиро бажаю здоров’я, подальшого розвитку і процвітання, миру та злагоди», - зазначив Вадим Гедульянов.
  Сільський голова Надія Грищенко подякувала гостям за привітання та відзначила, що завдяки керівництву району протягом останнього року в Шпитьках почали будувати новий дитячий садочок, замінили вікна та зробили ремонт у сільській амбулаторії, перекрили покрівлю школи. За її словами, саме завдяки тісній співпраці вдається реалізовувати соціально важливі проекти та планувати нові.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада