Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов вручили Почесні відзнаки родинам загиблих Героїв-захисників Києво-Святошинського району

  З нагоди відзначення Дня захисника України голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов вручили Почесні відзнаки «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району родинам загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України та Революції Гідності. Відзнаки, медалі та матеріальну допомогу отримали 22 родини загиблих героїв.
   
  Почесна відзнака «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району керівництво району вручає вперше. Нещодавно депутатський корпус підтримав ініціативу Мирослави Смірнової та Вадима Гедульянова про започаткування такого звання.
   
  «В цей день низько вклоняюсь усім, хто боронив і боронить нашу державу. Хочу побажати вам, дорогі захисники, міцного здоров’я та мирного неба, а також щиро подякувати вашим рідним, які підтримували вас у захисті рідної країни. Пам’ятайте, наші двері завжди відкриті для вас. Важко оцінити біль кожної родини, яка втратила у війні з окупантом сина чи доньку, батька чи матір, сестру чи брата. Спасибі, що продовжуєте місію ваших рідних. Вічна пам’ять загиблим за Україну. Вірю, що ми зможемо ще сильніше об’єднатися для росту та процвітання рідної країни в ім’я світлої пам’яті героїв», - з такими словами звернулася до присутніх голова РДА.
  Для відзначення Дня захисника Вітчизни та вшанування пам’яті загиблих героїв у Білогородку з’їхалися військові, ветерани АТО, воїни-інтернаціоналісти, ветерани ІІ Світової війни, родини загиблих, представники органів місцевого самоврядування зі всього району. 
   
  «В такі дні серце переповнюють різні емоції: скорбота за тими хлопцями та дівчатами, які поклали своє життя на вівтар незалежності нашої країни, та гордість за наш український народ, який дав відсіч ворогу у надскладних умовах. Адже лише завдяки мужнім воїнам ми сьогодні маємо можливість жити спокійним життям, проводити такі заходи, розвивати наші громади. Щиро дякую нашим захисникам. Бажаю усім воїнам козацького здоров’я, Покрову Пресвятої Богородиці, миру та злагоди в родинах», - сказав голова райради.
   
  За жертовність та патріотизм у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України Почесні відзнаки «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району посмертно отримали:
  1. ГОЛОТА Володимир Михайлович
  2. ДЕРЕВ’ЯНКО Станіслав Анатолійович
  3. БАЧИНСЬКИЙ Ігор Володимирович
  4. ВАСІЛЬЦОВ Віталій Валерійович
  5. ШВЕЦЬ Віктор Миколайович
  6. ХОМЕНКО Ігор В’ячеславович
  7. БОЙЧУН Юрій Олександрович
  8. ДЗЕХ Олександр Віталійович
  9. СКОВОРОДІН Олексій Володимирович
  10. ЛИПЧАК Федір Федорович
  11. МАРЧЕНКО Віктор Петрович
  12. БІЛЯВСЬКИЙ (МОРГУН) Олександр Миколайович
  13. САЄНКО Олександр Віталійович
  14. ЯРОШ Артур Володимирович
  15. ДОВГИЙ Микола Григорович
  16. ІЛЬЧЕНКО Сергій Васильович
  17. ГРИЩЕНКО Анатолій Володимирович
  18. ТАРАСЕНКО Леонід Олександрович
  19. ЦАРІННИЙ Вадим Іванович
  20. БОЧАРОВ Роман Олександрович
  21. КУРБАТОВ Вадим Михайлович
  22. ПАЗЮН Василь Васильович
  Світла пам’ять загиблим за суверенітет та територіальну цілісність України!
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада