Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Будівництво унікальної спортивної арени у Вишневому перевірили Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов

  Будівництво спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи №4 – унікальний проект, який спільно започаткували Києво-Святошинська райдержадміністрація та Києво-Святошинська рада з ініціативи голови РДА Мирослави Смірнової.

  10 жовтня керівництво району відвідало будівельний майданчик, де голова РДА та голова райради поспілкувалися з підрядником. Варто зазначити, що таку конструкцію в Україні ще ніколи не створювали.

  «На сьогодні я задоволена якістю і швидкістю виконання робіт. Дійсно, проект дуже непростий, але надзвичайно цікавий. Ми не боїмося складних рішень і впроваджуємо у районі відповідальну забудову. Важливо не просто набудувати багатоповерхівок, а створити розвинену соціальну інфраструктуру, яка відповідає сучасним потребам суспільства. Рада, що у району є фінансування будувати такі інноваційні об’єкти. Головне – фінансування використовується для реалізації правильних цілей: фізичного і духовного розвитку дітей, нашого молодого покоління», – прокоментувала Мирослава Смірнова.

  Голова РДА наголосила, що хід будівництва тримає на особистому контролі, бо цей об’єкт є пріоритетним.

  «Пишаюся, що саме в нашому районі реалізовуються такі інноваційні проекти. Адже по всій Україні нема подібних конструкцій. Вже скоро маленькі вишнівчани матимуть змогу тренуватися в новій спортивній арені. Хід будівництва триматимемо на особистому контролі, аби всі терміни та стандарти були витримані», - зазначив Вадим Гедульянов.

  «Найближчим часом тут буде устаткування, яке дозволить гнути металеві секції, які збиратимуться і монтуватимуться. У результаті ми отримаємо купол шириною 24 метри, який стоятиме на металевих конструкціях. Насправді такого ще ніхто не робив в Україні», – зазначив підрядник Олександр Папанов.

  Що ж до найближчих планів, то він розповів, що через два тижні завершать сам каркас – 24-25 жовтня планують монтаж арочної конструкції.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада