Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні колегії Києво-Святошинської РДА

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні Колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Артема Кошика та заступника голови РДА Михайла Лєзніка, що відбулася 28 вересня.

  Як доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Святослав Воскобійник, за підсумками квітня-червня 2017 року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у районі становила 8 115 грн, що у 5 разів вище прожиткового мінімуму для працездатної особи та на 41,8% більша, ніж у відповідному періоді 2016 року. Також він доповів про підсумки виконання Програми економічного, соціального і культурного розвитку району за перше півріччя 2017 року та повідомив, що у цьому році вже понад 11 тисяч сімей отримали соціальну допомогу на загальну суму понад 100 млн грн. До того ж, понад 160 тис. грн виплачено учасникам АТО, які проходять військову службу за контрактом та ще 15 учасників АТО отримали допомогу на загальну суму 75 тис. грн.

  У межах колегії РДА розглянули проект Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в районі на 2017-2020 роки; а також Стратегію розвитку системи соціальних послуг в Україні на період до 2022 року. Як зазначала голова адміністрації Мирослава Смірнова пріоритетним завданням у цій сфері є розвиток рівня самосвідомості батьків та впровадження освітніх проектів щодо відповідального батьківства. «Інститут сім’ї є ключовим елементом здорового і розвиненого суспільства», – неодноразово наголошувала вона.

  Крім того, начальник відділу персоналу та організаційної роботи РДА доповіла про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Михайлівсько-Рубежівської сільської ради району.

  Наостанок обговорили хід осінньо-польових робіт в аграрно-промисловому комплексі району.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада