Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов: Районна влада захищатиме землі населених пунктів району

  Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов висловив таку позицію під час наради щодо звернення ДП «НДВ агрокомбінат Пуща-Водиця», шо відбулася 27 вересня. В нараді з ініціативною групою взяли участь заступники голови райради Дмитро Гусятинський, перший заступник голови РДА Артем Кошик, члени  постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, АПК, охорони навколишнього середовища та екології, сільські голови Дмитрівки Тарас Дідич, Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик та Петропавлівської Борщагівки Олексій Кодебський, районний землевпорядник.

  Члени ініціативної групи виступили з прохання до Києво-Святошинської райради на сесії прийняти Рішення про заборону подальшого відчуження земельних ділянок ДП «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат Пуща-Водиця» в межах Софіївсько-Борщагівської, Петропавлівсько-Борщагівської, Музичанської та Дмитрівської сільських рад.

  «Дана проблема, на жаль, поза межами компетенції районної ради та райдержадміністрації. Але ми повинні і будемо захищати землі населених пунктів Києво-Святошинського району. Районна влада проти непрозорого розподілу землі. Ми докладемо максимум зусиль, аби врегулювати дану ситуацію. В першу чергу, діятимемо в межах правового поля та в інтересах громад населених пунктів району. Сьогодні ми напрацювали бачення, яке спільно з громадою будемо відстоювати», - наголосив Вадим Гедульянов.

  Свою позицію щодо вирішення даного питання висловили сільські голови, адже дане питання стосується їхніх населених пунктів. Так, голова с. Дмитрівка Тарас Дідич запропонував звернутися до Держземагенства з проханням вплинути на цю ситуацію. Адже на сьогодні розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі в межах населеного пункту, не відноситься до компетенції ні сільської, ні районної ради. Підтримали таку позицію сільський голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик та голова с. Петропавлівська Борщагівка Олексій Кодебський. Також вони зазначили, що земельні питання мають бути погоджені з громадами, де враховувалися б її інтереси.

  Відтак, в ході наради було прийнято рішення звернутися до відповідального суб’єкта з проханням врегулювати цей процес, аби не допустити непрозорих рішень в питаннях розподілу земель. За словами голови райради, найближчим часом депутатський корпус спільно з сільськими головами та представниками ініціативної групи напрацюють відповідний документ-звернення. Наразі створена робоча група, яка напрацьовуватиме пропозиції та конкретні кроки.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада