Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

   Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

  Оголошення

  Відповідно до плану проведення перевірок на 2018 рік, затвердженого начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, з 17 вересня 2018 року в Києво-Святошинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області буде проводитися внутрішній аудит.

  Звернення за призначенням пенсії

  Пишемо заяву

  Першим і головним кроком особи для оформлення майбутньої пенсії є звернення в управління Пенсійного фонду України із заявою про призначення пенсії. Заяву може бути подано не раніше як за місяць до досягнення пенсійного віку.

  Борги з ЄСВ

  Із внесенням змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення.

  Отримайте Електронне пенсійне посвідчення – відчуйте переваги

  Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

  Пенсія по інвалідності

  Статтею 33 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) визначено, що пенсія по інвалідності залежно від групи інвалідності призначається в таких розмірах:

  Налаштуй онлайн-сервіс інформування від Пенсійного Фонду України у своєму телефоні

  З травня 2018 року запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку.

  QR-код – це зручно

  QR-код – це зручно

  Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

  Електронне пенсійне посвідчення та його переваги

  Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення.

  Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – зручний і надійний інформаційний сервіс

  1. Що таке веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який інформаційний ресурс він містить та який перелік послуг можна отримати завдяки цьому електронному сервісу?

  Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє

  Відтепер всі пенсіонери та застраховані особи за бажанням зможуть отримувати смс-повідомлення про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

  Переваги офіційного працевлаштування

  Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у„конвертах”, легалізація трудових відносин та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада