Києво-Святошинська районна рада

Президія

Положення про Президію Києво-Святошинської районної ради VII скликання 

ПРЕЗИДІЯ

Києво-Святошинської районної ради

Прізвище, ім'я, по-батькові

Посада

1.

Гедульянов

Вадим Едуардович

- голова районної ради

 

2.

Гусятинський

Дмитро Миколайович

- заступник голови районної ради

3.

Однороманенко

Олександр Михайлович

- заступник голови районної ради

4.

Бебешко

Олена Олександрівна

- уповноважений представник депутатської фракції ВО «Батьківщина»

5.

Бігун

Тамара Миколаївна

- голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму

6.

Вентов

Андрій Анатолійович

- уповноважений представник депутатської фракції ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

7.

Возний

Сергій Олександрович

- уповноважений представник депутатської фракції «Нові Обличчя»

8.

Данченко

Владислав Олександрович

голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, свободи слова, захисту прав і законних інтересів громадян та взаємодії із засобами масової інформації

9.

Дідич

Тарас Тарасович

- голова постійної комісії з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій

10.

Дмитрієв 

 Ігор Віталійович

 - голова депутатської групи "За розвиток громади"

11.

Кириченко

Олександр Васильович

голова постійної комісії з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв’язку

12.

Ковінченко

Анатолій Леонідович

- уповноважений представник депутатської фракції ВО «Свобода»

13.

Лисенко Руслан

Геннадійович

- уповноважений представник депутатської фракції «Радикальна партія Олега Ляшка»

14.

Мазниченко

Юрій Олександрович

- голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування

15.

Мусієнко

Денис Володимирович

- уповноважений представник депутатської фракції "Солідарність"

16.

Паламарчук Олександр

Іванович

- голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій

17.

Постовалов

Артем Геннадійович

- голова постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології

18.

Реган

Павло Леонідович

- голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення

19.

Тимченко Юрій

Анатолійович

 - уповноважений представник міжфракційної депутатської групи "Єдина країна"

20.

Шевчук

Людмила Степанівна

- уповноважений представник депутатської фракції «НАШ КРАЙ»