Києво-Святошинська районна рада

Києво-Святошинська Асоціація органів місцевого самоврядування

 

Асоціація є добровільним неурядовим громадським об’єднанням, що діє на підставі Статуту. У своїй діяльності Асоціація керується Конституцією України, Законами України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», Європейською Хартією місцевого самоврядування, іншим законодавством України, а також рішеннями, прийнятими органами управління Асоціації.

Зареєстрована 23 жовтня 1998 року, місцезнаходження: м.Київ, вул. Янтарна, 12, каб. 20.

Основна мета діяльності - координація дій органів місцевого самоврядування в питаннях соціально-економічного розвитку територій, узагальнення і розповсюдження позитивного досвіду їх вирішення, взаємодопомоги і взаємнопідтримки у вирішенні проблем господарювання, підвищення рівня побутового обслуговування, соціального захисту, духовного і культурного розвитку населення, охорони навколишнього середовища, зміцнення взаємозв'язків і співробітництва між територіальними утвореннями областей та міст України і зарубіжних країн.

Асоціація складається з 28 колективних членів – територіальних громад міст, селища та сіл, що поділяють її мету і Статут, беруть активну участь у виконанні поставлених перед нею завдань.

Голова Асоціації Кодебський Олексій Іванович - Петропавлівсько-Борщагівський сільський голова.

Заступник голови Асоціації Дідич Тарас Тарасович - Дмитрівський сільський голова.