Новини

   Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

  Відповідно до плану проведення перевірок на 2018 рік, затвердженого начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, з 17 вересня 2018 року в Києво-Святошинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області буде проводитися внутрішній аудит.

  Шановна Олено Миколаївно!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас з Днем народження!

  Прийміть найщиріші побажання радості, міцного здоров’я, жіночого щастя. Нехай у Вашому домі завжди буде затишок, спокій і благополуччя!
  Бажаємо Вам наснаги та успіхів у професійній і громадській діяльності, задоволення і щедрих результатів від роботи. Хай повсякчас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги і друзі.
  Божого благословення та всіх благ!

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради Вадим Гедульянов

  Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

  Пишемо заяву

  Першим і головним кроком особи для оформлення майбутньої пенсії є звернення в управління Пенсійного фонду України із заявою про призначення пенсії. Заяву може бути подано не раніше як за місяць до досягнення пенсійного віку.

  Шановний Олександре Михайловичу!
  Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

  Бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, щастя, сімейного благополуччя. Нехай спокій завжди живуть у душі, вдача супроводжує у всіх починаннях, а вдома завжди чекають затишок і турбота близьких!
  Зичимо, щоб все заплановане з легкістю втілювалося в життя, а поруч завжди були вірні і надійні однодумці, колеги, друзі. Нехай успіх і натхнення стануть постійними супутниками у всіх справах і професійних досягненнях.
  Божої ласки, миру, радості, добра!

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради Вадим Гедульянов

  Шановний Андрію Павловичу!
  Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров'я, добра та радості. Нехай усмішки рідних, тепло, благополуччя й затишок завжди панують у Вашому домі.

  Зичимо нових професійних досягнень і стабільності, щоб Ваша праця завжди завершувалася очікуваними результати та високими винагородами. Нехай удача та бойовий дух допомагають з легкістю досягати всіх поставлених цілей, а кожен день дарує лише хороші емоції.

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради Вадим Гедульянов

  Із внесенням змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення.

  Сторінка 1 із 127

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада