Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов провів засідання президії Києво-Святошинської районної ради

23 липня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання президії, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 28 сесії районної ради, що відбудеться 24 липня. В засіданні взяли участь заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, члени президії, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, керівник управління соціального захисту населення Сергій Черток, начальник відділу охорони здоров'я Роман Лява, керівник відділу освіти Микола Івашко, в.о. завсектору молоді та спорту Ольга Космачевська.
 
Президія погодила ряд важливих питань, зокрема, внесення змін до районного бюджету Києво-Святошинського району на 2018 рік та районних профільних програм, що стосуються галузі освіти, культури, медицини, спорту, розвитку інфраструктури, підтримки дітей, воїнів АТО.
 
Так, депутати обговорили внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту, Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури, Програм «Діти України» і «Турбота», Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів, Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки, Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО.
 
Також до порядку денного сесії буде включено питання про затвердження Програми про залучення інвестицій, Програми шефської допомоги військовим частинам, Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки, Програми забезпечення функціонування та розвитку закладів охорони здоров’я, Програми розвитку та функціонування системи освіти, Програми організації харчування учнів закладів загальної, середньої освіти.
 
Окрім того, на розгляд президії голова райради виніс звернення депутата Боярської міської ради Віктора Марценюка щодо внесення в порядок денний сесії райради питання про висловлення недовіри голові районної ради та визнання незадовільною роботу відділу охорони здоров’я РДА «з метою зняття соціальної напруги в м. Боярка, викликаної діями керівництва ЦРЛ».
Свою позицію з даного питання висловили депутати Олександр Паламарчук, Тарас Дідич та Олександр Однороманенко.
"Неприпустимо, щоб міська рада втручалась в діяльність органу місцевого самоврядування вищого рівня. Обирати чи звільняти голову ради - виключна компетенція депутатів ради. Найближчим часом ми підготуємо ґрунтовного листа-відповідь депутату Боярської міської ради щодо його звернення за підписом керівників усіх фракцій районної ради", - вніс пропозицію заступник голови райради Олександр Однороманенко.
 
У свою чергу Олександр Паламарчук зазначив: "Мене дивує позиція, що місцеві депутати, які реально розуміють, скільки обраний від їхнього міста депутат райради зробив для громади, висувають такі пропозиції. В цьому випадку чиїсь особисті образи взяли верх здорового глузду".
 
Свою підтримку висловив і Тарас Дідич: "Саме Боярка завжди отримувала достатнє фінансування і субвенції, значну підтримку від району. Цей рік не є виключенням. Тому це звернення - дешевий популізм та брудна гра, комусь повинно бути соромно. Наша позиція - не виносисти дане питання на розгляд сесії. Рада не підтримує підняті питання".
 
"Мені здається, що напругу в Боярці зможе зняти лише фахова кадрова чистка в міській раді та відповідальний мер. Там справді не вистачає порядних депутатів та міського голови. Оскільки це питання стосується особисто мене, вирішив винести його на обговорення Президії ради. Депутати проголосували проти. Питання на розгляд сесії винесене не буде. Дякую моїм колегам-депутатам за щиру позицію та підтримку! Працюємо далі", - резюмував голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.