Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов: Освіта була і залишається для районної влади одним із пріоритетних напрямків діяльності та фінансування

11 липня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів черговий особистий прийом громадян. Питання, з якими зверталися києво-святошинці, стосувалися ремонту навчальних закладів району, житлово-комунальної сфери, забезпечення соціальними гарантіями громадян пільгових категорій, мобілізації та підтримки діяльності військового комісаріату.
 
В цей день до очільника районної ради звернулися представники батьківських комітетів одразу трьох Вишнівських шкіл: №1, №3 та №4.
 
«Батьків турбує ряд надзвичайно важливих питань, вирішення яких буде напрацьовано вже найближчим часом. Освіта була і залишається для районної влади одним із пріоритетних напрямків діяльності та фінансування», - наголосив Вадим Гедульянов.

Також обговорили з районним військовим комісаром, підполковником Олегом Гончаруком питання функціонування районних програм підтримки мобілізаційних заходів та інші нагальні аспекти роботи військового комісаріату.
 
Важливим для голови райради залишається питання комунікацій з головами населених пунктів, які дійсно переймаються проблемами своєї громади. Тож разом з сільським головою Малютянки Миколою Юхименком обговорили актуальні питання розвитку села.
 
Окрім того, з представником Україно-американо-ізраїльського Фонду миру розглянули можливість проведення в районі благодійного фестивалю для дітей з інвалідністю «Подаруй дитині радість».