Києво-Святошинська районна рада

Голова райради під час прийому громадян обговорив з мешканцями району соціально важливі питання

 
Традиційно в середу голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. 27 червня до очільника райради громадяни зверталися з питаннями освіти та медицини, розвитку інфраструктури, допомоги громадській організації, що опікується бездомними тваринами.
Відтак, обговорили питання освіти та медицини в населених пунктах району. Вадим Гедульянов зауважив, що районна влада готова сприяти реалізації соціальних ініціатив, які потрібні селу та надходять від представників органів місцевого самоврядування. Також в цей день не оминули завжди актуальне питання розвитку інфраструктури та ремонту доріг.
 
У свою чергу активісти громадської організації «Захист тварин плюс» з Боярки, звернулися до голови з проханням підтримати ідею розвитку притулку для тварин. Громадські активісти та волонтери протягом тривалого часу підбирають і лікують залишених на вулицях тварин, шукають їм господарів, піклуються про хворих. В планах мають створити готель для тварин та реєстр домашніх тварин Боярки та навколишніх сіл для проведення масової стерилізації, щоб гуманним методом зменшити кількість бродячих.
 
Вадим Гедульянов розглянув звернення представника ініціативної групи батьків з м. Боярка щодо відкриття на базі одного з міських дитсадків додаткової інклюзивної групи для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами, аби повністю покрити потребу. Наприкінці минулого року за ініціативи керівництва району в ДНЗ «Казка» відкрили першу таку групу. Окрім того, поспілкувався з громадською активісткою про патріотичне виховання дітей і молоді, друку творів авторів сьогодення.
 
Голова Києво-Святошинської райради, розглянувши звернення києво-святошинців, запропонував шляхи їх вирішення, деякі було направлено на опрацювання відповідальних структур.