Києво-Святошинська районна рада

В Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

22 червня в Дмитрівці вшанували пам'ять жертв війни в Україні. Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, сільський голова Тарас Дідич, керівник відділу культури РДА Дмитро Гончаренко, ветерани і жителі села долучилися до заходу, аби вшанувати світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала та понівечила Друга світова війна.
 
«Хтось по-різному може бачити певні події, по-різному трактувати історію. Але беззаперечно потрібно сприймати героїзм наших земляків і мільйонні людські жертви. В ході війни Україна зазнала чи не найбільших втрат серед інших держав Радянського Союзу. Низький поклін ветеранам від імені громади всього нашого району і подяка за те, що ви зробили для нашої держави і для всього світу, для спільної перемоги над нацизмом», - звернувся голова районної ради.
 
В цей день спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх героїв, які полягли в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини, поклали квіти до пам’ятника жертвам війни.
 
«Кожна родина нашої держави понесла втрати у Другій світовій війні. Це стосується кожної української сім’ї, стосується кожного з нас. Є такі дні, які потрібно пам’ятати. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни – ми пам’ятаємо. Шана усім ветеранам, живим свідкам війни, для яких вона почалася у зовсім юному віці, коли прийшлось брати в руки зброю і йти боронити свою землю. Але будь-яка війна не завершена, поки не похований останній солдат», - сказав заступник голови РДА.
 
Слова подяки та шани ветеранам висловив Тарас Дідич: «Сьогодні хочеться пригадати безцінний подвиг і віддати шану загиблим у роки війни нашим співвітчизникам. На жаль, історія не каже точної кількості загиблих, але кожна жертва – це біль і пам'ять українського народу. Вічна пам'ять тим, хто віддав свої життя за мир на рідній землі та у всьому світі». Як пригадав сільський голова, за різними даними в Україні кількість жертв сягала від 8 до 14 мільйонів осіб. І наше завдання – шанувати подвиг героїв і світлу пам'ять усіх жертв.