Києво-Святошинська районна рада

На запрошення керівництва району депутат ВР Артур Палатний завітав до маленьких гостей із зони АТО

На ці вихідні до Києво-Святошинського району завітали 50 дітей та 5 вчителів з м. Красногорівка Донецької області. В суботу, 16 грудня, поспілкуватися з дітками і їх викладачами у Новосілках під час Міжнародного фестивалю "GrandFest" приїхав народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний на запрошення ініціаторів та організаторів «вікенду без війни» для дітей зі зони АТО: голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова.

«Хочу відзначити відвагу, мужність і патріотизм хоробрих діток і викладацького складу, які навіть у надзвичайно важких умовах, під канонади градів, продовжують жити, вчитися та працювати в ім‘я неподільної, соборної України! 

Вклоняюся всім людям, котрі залишаються патріотами, незважаючи ні на що. Ви – справжні герої. Сподіваюся, що ви заберете море позитивних емоцій назад додому, і ще не раз завітаєте до в гості у цей прекрасний, такий дружній і привітний район», - звернувся до гостей з Донеччини Артур Палатний. Особливо він відмітив нелегку працю педагогів в зоні АТО, які незважаючи на складність ситуації в країні, продовжують виховувати учнів справжніми Українцями.

Керівництво району спільно з народним депутатом обговорили з красногорівськими педагогами співпрацю.

«Після нещодавнього візиту в зону АТО, переосмисливши те, що кожен день бачать діти в зоні АТО, захотілося подарувати їм радість, тепло і затишок. Щиро дякую голові комітету за підтримку наших ініціатив. Переконана, що разом ми зможемо частіше дарувати щастя тим діткам, які змушені жити і навчатися в умовах війни», - зауважила Мирослава Смірнова.

Вадим Гедульянов звернувся до педагогів з такими словами: "Надзвичайно приємно дарувати дітям радість, приємні несподіванки і позитивні емоції. Вірю, що це наша не остання зустріч, а співпраця на благо дітей України триватиме".

Разом вони вручили солодкі подарунки дітлахам. У свою чергу, педагоги дуже дякували керівництву району за такий душевний прийом, усмішки, подаровану дітям радість.

Днем раніше гості з Донбасу відвідали Природознавчий музей, «Отчий дім», взяли участь у квестах і майстер-класах, які підготували учні та вчителі Боярського колегіуму.