Києво-Святошинська районна рада

Києво-Святошинська райрада долучилася до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності

9 листопада, в День української писемності та мови, Києво-Святошинська районна рада долучилася до XVII Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності, який цьогоріч пройшов у форматі міжнародного флешмобу. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
 
«За 17 років радіодиктант істотно змінився. Сьогодні – це не просто перевірка грамотності, а масовий міжнародний флешмоб. Такі заходи Національної єдності згуртовують людей навколо спільної мети – популяризації та вивчення української мови, підвищення грамотності українців. Пишаюся, що районна рада долучилася до марафону», - зауважив голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов.
 
Зазначимо, географія учасників вийшла за межі України – торік організатори отримали радіодиктанти від учасників з Фінляндії, Італії, Великої Британії, Єгипту, Туреччини, Білорусі, Швеції, Португалії, Франції. Радіодиктант звучав на Першому каналі Українського радіо і традиційно складався з близько 150 слів.