Вадим Гедульянов привітав Боярський колегіум з 55-річним ювілеєм

    Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно з міським головою Боярки Олександром Зарубіним привітали Боярський навчально-виховний комплекс «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» з 55-річним ювілеєм. Урочистості заходи з нагоди ювілею навчального закладу відбулися у п’ятницю, 6 жовтня.

    «Для мене Ваша школа дуже особлива, вона стала для мене рідною. Завдяки вашій підтримці, сьогодні я маю честь працювати на благо району та нашого міста. Ще зі шкільних часів добре запам'ятав слова Василя Симоненка: «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». Переконаний, учителі – це ковалі нації. Адже ви, завдяки самовіддачі у вихованні молодого покоління, є тими людьми, які будують майбутнє України. Саме тут, у стінах школи, формуються особистості. З роками я зрозумів, як багато дала мені школа. За фахом я – юрист, а рішення бути ним прийняв ще у 9-му класі завдяки моєму вчителю правознавства. Усім серцем дякую усім вчителям, які виховують нас і дають правильні орієнтири у житті. Дякую вам за те, що ви, незважаючи ні на що, виконуєте цю місію», - такими словами привітав Вадим Гедульянов колектив Боярського колегіуму.

    Також голова райради вручив Почесну грамоту та солодкий подарунок колективу школи з нагоди ювілею від свого імені та від імені голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової. Долучився до привітань і мер міста Олександр Зарубін. У свою чергу, директор колегіуму Стелла Михайлова подякувала керівництву району, райдержадміністрації та районній раді, за допомогу та сприяння в реалізації соціально важливих для навчального закладу проектів.

    В цей день з нагоди свята на адресу учнівського та педагогічного колективу звучало багато теплих слів: від батьків, випускників, керівництва району та міста. Учні та випускники школи підготували душевний святковий концерт, до якого долучилися і педагоги.

    © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада