Вадим Гедульянов: Часто люди не знають, куди їм звертатися по допомогу

    Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов 4 жовтня провів особистий прийом громадян. Звернення жителів району стосувалися виділення матеріальної допомоги, субсидій та допомоги учаснику АТО.

    «Коли слухаю історії з життя людей, які приходять до мене на прийом, стає сумно від того, що дехто залишився наодинці зі своїми проблемами. Часто києво-святошинці елементарно не знають, куди їм іти по допомогу. Компетенція районної ради не дозволяє вирішити усі питання, з якими звертаються мешканці району. Та залишатись осторонь ми просто не маємо права. Я намагаюся максимально допомогти. Інколи людині просто потрібно підказати, вислухати, сказати добре слово», - зазначив Вадим Гедульянов.

    Так, на прийом до голови райради звернулася жителька с. Петропавлівська Борщагівка, бабуся учасника бойових дій на сході України, ветеран праці, з проханням сприяти у виділені житла для її внука, який захищав територіальну цілісність нашої держави. Зверталися з проханням допомогти у вирішенні питання щодо виділення субсидії. Також опікун хлопчика-сироти прийшла з проханням виділити матеріальну допомогу для забезпечення її підопічного устаткуванням для навчання та життя. Голова райради вже працює над вирішенням всіх піднятих на прийомі питань.

    © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада