Києво-Святошинська районна рада

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов у Боярці урочисто відкрили новий дитмайданчик

За ініціативи та підтримки голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, Боярського міського голови Олександра Зарубіна, депутата Боярської міськради Стелли Михайлової у м. Боярка по вул. Білогородській, 23 з’явився новий сучасний дитячий майданчик. Його урочисте відкриття відбулося у вівторок, 3 жовтня.

«Я рада, що відкриття дитячого майданчика перетворилося на справжнє свято з веселими іграми, щирими посмішками діток та словами подяки від жителів міста. Мені радісно, що вже сьогодні майданчик заповнений дітьми, вони розважаються, не з гаджетами, а на свіжому повітрі, в компанії друзів. А нам, дорослим, приємно, що наші діти ростуть здоровими, кмітливими та комунікабельними», - зазначила голова райдержадміністрації.

У свою чергу голова районної ради зауважив: «Приємно, що сьогоднішня подія зібрала стільки дітей та людей, яким не байдуже майбутнє їхнього міста. Робити добрі справи для дітей – це робити вклад у майбутнє нації. Вірю, що маленькі мешканці міста з задоволенням проводитимуть час на цьому дитячому майданчику. Спасибі моїм колегам та друзям, які долучилися до організації такого чудового дитячого свята. Ми вкотре зробили корисну справу для нашої Боярки і на цьому зупинятися не будемо».

Подякував за підтримку керівництва району мер Боярки. Він наголосив, що за останній час результати співпраці та порозуміння очевидні. Адже за останній рік – це вже не перший майданчик, який з’явився в місті завдяки Мирославі Смірновій та Вадиму Гедульянову. Слова подяки висловлювали і маленькі мешканці міста та їх батьки.

В цей день на маленьких боярчан організатори підготували розважальну програму з аніматорами, веселі конкурси та ігри, подарунки та сюрпризи, частування. Свято вдалося на славу, а найбільше задоволення отримали найменші жителі Боярки. Адже вони не лише весело провели час, а й отримали нове місце для щоденних розваг.