Києво-Святошинська районна рада

Заступник голови райради Олександр Однороманенко взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти

Заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти та від імені голови райради Вадима Гедульянова привітав освітян з професійним святом. Заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік вітав присутніх зі святом від імені голови РДА Мирослави Смірнової.

Урочистості пройшли 30 вересня в драматичному театрі імені Івана Франка за участі начальника відділу освіти РДА Миколи Івашка, голови районної ради профспілки працівників освіти і науки Івана Литвина.

«Від імені голови районної ради та депутатів райради вітаю освітян Києво-Святошинського району з професійним святом! Велика подяка Вам за невтомну працю, яку складно оцінити, благородний внесок у розвиток підростаючого покоління. Адже Ви, дорогі педагоги, формуєте майбутнє нації. Бажаємо Вам міцного здоров'я, професійних звершень, мудрості та терпіння у нелегкій місії», - з такими словами звернувся до присутніх заступник голови районної ради.

В цей день на адресу освітян було сказано багато теплих слів та привітань. За заслуги у галузі освіти, значний особистий внесок у розвиток освіти в районі, успіхи у навчанні та вихованні дітей і учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти кращих освітян було нагороджено Почесними грамотами та преміями. Окрім того, відзначили вчителів району, учасників АТО, які на сході України відстоювали свободу й незалежність нашої держави. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції.

«Дорогі педагогічні працівники! Від голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та усього колективу щиро вітаю вас із професійним святом! Бажаю благополуччя, родинного затишку, процвітання, вдячних учнів. Сьогодні райдержадміністрація та райрада працюють, щоб умови вашої праці були достойними. Тож нехай кожен день приносить задоволення, бо ваша робота – безцінна», - привітав заступник голови РДА.

Також для педагогів підготували святкову програму. Вони мали можливість насолодитися переглядом вистави, яку дарували актори драматичного театру ім. Івана Франка.