Києво-Святошинська районна рада

Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування

17 липня 2017 року в селі Гатне відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування Києво-Святошинської районної ради Київської області.

Висновки та рекомендації засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Про розгляд неетичної поведінки депутата Києво-Святошинської районної ради Паламарчука О.І. під час проведення 13.07.2017 р. чергової сесії Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

ВИРІШИЛИ: Враховуючи те, що депутат Києво-Святошинської районної ради Київської області  VІІ скликання Паламарчук О.І. публічно вибачився перед неповнолітнім Сергієм Чагаровим та його батьками, прийнявши до уваги той факт, що присутній на засіданні представник неповнолітнього – батько Сергія Чагарова немає претензій до депутата районної ради Паламарчука О.І., суворо попередити депутата Паламарчука О.І., як повноважного представника і довірену особу виборців, про недопустимість дій, які принижують честь та людську гідність громадян та зобов’язати його в подальшому неухильно і безумовно дотримуватися норм депутатської етики. 

Голова Комісії                                               
Ю.О. Мазниченко