Києво-Святошинська районна рада

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення

17 липня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення, яку очолює Павло Реган.

Заступник голови Києво-Святошинської районної ради Київської області Дмитро Гусятинський, члени комісії Володимир Спасіченко, Ярослав Грабчук, запрошені – начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Роман Лява, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Черток, завідувач Києво-Святошинського відділення Київського обласного бюро СМЕ Семен Ніколайчук опрацювали питання,  які винесені на розгляд Комісії.
Присутні розглянули питання поховання невідомих та невитребуваних осіб. Комісією було прийнято рішення звернутися до відповідних органів для врегулювання та вирішення даного питання.
Була обговорена інформація щодо участі делегованих представників від Києво-Святошинського району в засіданні з питань медичної реформи в Україні, яку проводитеме голова Комітету Верходної Ради України з питань охорони здоров’я. Розглянули звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги та інші важливі питання, що надійшли на розгляд Комісії.