Києво-Святошинська районна рада

Відбулось засідання чергової двадцятої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання

25 травня 2017 року відбулось засідання чергової двадцятої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання. Перед початком розгляду порядку денного голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов привітав усіх зі святом Вознесіння Христового, після чого разом з головою Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирославою Смірновою урочисто вручили керуючій справами виконавчого апарату районної ради Вірі Кацап диплом та орден Почесного громадянина Києво-Святошинського району. Привітали також і вручили спільну Подяку керівнику комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації Павлу Коркіну. 

Вадим Гедульянов поставив на голосування затвердження порядку денного за основу та в цілому зі змінами.

На голосування депутатам районної ради були представлені питання, які детально розглядались та обговорювались на засіданнях профільних комісій та Президії районної ради.

Депутати затвердили ряд Програм розвитку авіаційних видів спорту; енергозбереження; підтримки функціонування управління соціального захисту населення; будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району; внесли зміни до Районної цільової програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в антитерористичній операції; Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів, пітримали зміни до рішення Києво-Святошинської районної ради від 28.01.2016 року № 62-04-VІІ „Про районний бюджет Києво-Святошинського району на 2016 рік”.

На засіданні чергової сесії голова тимчасової комісії депутат районної ради Євген Спіров прозвітував про роботу тимчасової контрольної комісії.

Депутатами були підтримані депутатські звернення депутатів Павла Регана та Андрія Юнчица до відповідних органів, депутат Володимир Спасіченко звнрнувся до депутатів з повідомленням.

Після розгляду всіх питань, винесених на сесію, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов подякував усім за плідну роботу та співпрацю.