Києво-Святошинська районна рада

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН ВІДЗНАЧИВ 80-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

20 травня 2017 року Києво-Святошинський район святкував визначну подію: 80-ту річницю від дня заснування. Свято вдалося на славу, і не лише тому, що організовано було щиро й з душею,а й тому, що вкотре довело: києво-святошинці – одна велика, дружня родина. 
 
   
Святкування розпочалися урочистою ходою військовослужбовців Збройних Сил України – учасників антитерористичної операції, ветеранів Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, представників громадських організацій і громад району. 
Зі сцени оплесками їх вітали господарі свята та почесні гості: голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, народний депутат України - голова комітету Верховної Ради України з питань сімї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, народний депутат України Олег Велікін, голова Київоблдержадміністрації Олександр Горган, перший заступник голови Київоблради Володимир Майбоженко, а також духовенство: святі отці Київського патріархату Києво-Святошинського благочиння на чолі з отцем Василем Чупровським, а також єпископ, старший пастор Церкви «Спасіння» Пилип Савочка та інші. А всіх дорогих гостей, як і годиться за прадавнім українським звичаєм, зустріли короваєм. 
«Києво-Святошинський район – це діамант Київщини: найбагатший, найпотужніший і найзгуртованіший район, - вітаючи присутніх наголосив голова обласної держадміністрації Олександр Горган. - І саме у дружності, згуртованості ваша сила. Адже саме вона дала такий могутній, потужний розвиток вашому району. І, звичайно, професійне і компетентне керівництво району в особі голови адміністрації Мирослави Смірнової та голови районної ради Вадима Гедульянова. В команді з народними депутатами Артуром Палатним і Олегом Велікіним ця команда дає гарантію того, що до 90-річчя у вашому районі не залишиться жодної гострої проблеми. Хочу від щирого серця в цей день побажати всім вам здоров’я, добробуту, процвітання, життєвих сил, підтримки один одного і Божого захисту!» 
 «Переконаний, що Києво-Святошинський район – діамант не лише Київщини, а й усієї України, - зазначив народний депутат України Артур Палатний.- І все це - завдяки всім вам. Адже саме ви створили велику, дружню і могутню родину. Я вдячний керівництву райдержадміністрації та районної ради за те, що ваш район має, не зважаючи ні на що, такі високі показники свого розвитку. І з-поміж іншого - в спорті: виховує спортсменів, які гідно захищають честь не лише району, області, а й України на світових аренах. Хочу побажати Божої благодаті, душевної наснаги не зупинятися на тих досягненнях, які ви сьогодні здобули, іти лише вперед і бути ще багато-багато років найкращим районом України!». І, як підтвердження своїх слів, вручив Подяку Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток українського спорту голові районної ради Вадиму Гедульянову, багаторазовій чемпіонці параолімпійських ігор, Герою України Олені Юрковській та директору Боярської ДЮСШ Володимиру Сафонову, а голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова вручила Олені Юрковській несподіваний подарунок: ключі від квартири. 
Від імені всіх депутатських фракцій Київоблради присутніх привітав і перший заступник голови Київоблради Володимир Майбоженко, зазначивши: «Це свято – кожного із вас, адже всі ви, і ваші пращури вкладали душу й силу, енергію, піт і кров, щоб ця земля сьогодні процвітала. Хочу побажати вам і вашим родинам сімейного затишку, благополуччя, а району і Київщині – процвітання». 
Від імені депутатського корпусу присутніх привітав голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, підкресливши: «Наш район став не тільки найпотужнішим у Київській області, а й одним із найпотужніших у нашій державі. Хочу впевнити вас, що і надалі районна рада, райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування, органи державної влади, які представлені в нашому районі, працюватимуть разом задля того, аби наш район розквітав і отримував чергові надбання. 
Хочу щиро подякувати всім тим, хто кожного дня працює на благо нашого Києво-Святошинського району. Тим людям, які, щодня працюючи, доводять свою любов до рідної землі. 
Від усього серця хочу подякувати і голові райдержадміністрації Мирославі Смірновій за ті надбання, які дають змогу ставити наш район у приклад іншим. Я переконаний, що це – тільки початок. Гарних результатів буде ще більше, і вони будуть іще значнішими. 
Щиро хочу подякувати і своїм колегам - депутатам районної ради, які демонструють конструктив і готовність постійно працювати на благо нашої громади. І органам місцевого самоврядування, які, постійно працюючи, являють собою невід’ємну частину нашої великої, люблячої Києво-Святошинської родини. 
Щиро дякую й усім нашим гостям – очільникам області, народним депутатам України за їх постійну посильну підтримку нашої Києво-Святошинської громади. Я від усього серця бажаю нашій державі миру, європейського майбутнього, а кожній родині – благополуччя і Божого благословення!». 
Щиро та сердечно керівництво району вшанувало спільними Подяками та Грамотами кращих із кращих – людей, за копіткої праці яких наш район розвивається: усіх голів місцевих рад, депутатів районних і місцевих рад, учителів, медиків, керівників творчих колективів, спортивних закладів тощо. А учасники антитерористичної операції на Сході країни отримали медалі.
 А потім на вишнівчан і гостей міста чекав неймовірно феєричний концерт, участь у якому взяли всі – і дорослі, і дитячі колективи району. І символічно, на знак миру і Божої благодаті, керівництво району спільно з юними артистами зі сцени запустило в небо голубів. 
Дітки могли розважитися на неймовірних атракціонах, облаштованих неподалік сцени, взяти участь у фестивалі-виставці художньо-образотворчого мистецтва «Дитяче сонце». А всі присутні – скуштувати страви національної кухні, ознайомитися з витворами народних майстрів району, взяти участь у майстер-класах з народного ремесла побіля презентаційних палаток місцевих рад. 
А ввечері чудового настрою та драйву додали гурти «МАМАХОХОТАЛА», «MADHEADS» і «OTTAWAN».