Києво-Святошинська районна рада

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення

18 травня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення, яку очолює Павло Реган.

Членами комісії Володимиром Спасіченком та Ярославом Грабчуком цього разу було опрацьовано низку важливих питань, серед яких – розглянуто звернення Святопетрівської сільської ради з проханням посприяти у збільшенні штату та розширенні площі Святопетрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та її забезпеченні спеціалізованим автомобілем. Дане питання було підтримано.

Також було розглянуто лист-відповідь відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської райдержадміністрації щодо приєднання та передачі невідкладної медичної допомоги на баланс комунального закладу Київоблради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», на що комісією було вирішено підготувати відповідне звернення, розглянуто листа від Лісниківської сільської ради, а також – від Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України.

Звернення від мешканців щодо надання матеріальної допомоги було вирішено направити до Києво-Святошинської райдержадміністрації для подальшої виплати.

Наприкінці засідання голова комісії Павло Реган подякував всім присутнім за плідну роботу.