Києво-Святошинська районна рада

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму

18 травня 2017 року за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Анатолія Драчука, начальника сектору молоді та спорту Оксани Вихованець відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму, яку очолює Тамара Бігун.

Присутні члени комісії – Микола Татуревич, Вячеслав Отрішко, Олена Власенко та Володимир Табачин – цього дня розглянули питання не лише питання вдосконалення районних програм із розвитку спорту, а й питання оздоровлення дітей улітку та підготовку до поточних ремонтних робіт у навчальних закладах району.

Розвивати спорт потрібно у різних напрямках – це має бути не лише волейбол, футбол, легка атлетика, бокс чи боротьба. Спорт багатогранний, і кожна дитина нашого району може себе реалізувати як не в одному, так у іншому виді спорту – ця думка була спільною у всіх присутніх. Питання на сьогодні полягає в тому, щоб надати таку можливість. І в цьому напрямку районною радою спільно з райдержадміністрацією зроблено чимало, як і планується іще зробити.

Присутніми було враховано пропозицію голови райради Вадима Гедульянова відпрацювати питання розвитку й оздоровчо-спортивних програм для школярів із тим, аби й улітку вони могли не лише гарно відпочити та оздоровитися, а й займатися активно спортом. Особливо, якщо ці дітки мають вагомі здобутки у найрізноманітніших його видах. Легше було б і батькам, якби дітки мали змогу перебувати влітку на спортивно-оздоровчих базах.

Серед інших питань було підтримано і подання управління освіти райдержадміністрації щодо додаткового фінансування проведення ремонтних робіт закладів освіти у районі влітку.