Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов: Розвиток освітньої галузі залишається в центрі уваги керівництва району

Опубліковано П'ятниця, 17 серпня 2018, 15:20

Таку думку висловив голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов під час об’їзду навчальних закладів району з метою розуміння їх готовності до нового навчального року. Спільно зі заступником голови райдержадміністрації Михайлом Лєзніком 16 серпня вони перевірили якість виконання ремонтних та підготовчих робіт у ряді навчальних закладах м. Боярка та с. Забір’я.
 
«На сьогодні, ми задоволені підготовкою освітніх закладів району до початку нового навчального року. Плануємо перевірити усі навчальні заклади, щоб особисто переконатися, що вони готові приймати школярів у свої стіни. Розвиток освітньої галузі й надалі залишається одним із пріоритетних напрямів роботи для керівництва району. Для нас важливо, щоб наші діти вчилися в комфортних умовах», - наголосив очільник районної ради.
 
Так, до початку навчального року у Боярському навчально-виховному комплексі «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» проведено капітальний ремонт огорожі та коридорів, заміну вікон на сходинкових клітках. У свою чергу у Забірській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, до початку навчального року заплановано завершити капітальний ремонт та утеплення фасаду. Окрім того, вже зроблено поточний ремонт спортивного майданчику для міні-футболу, капремонт їдальні й актової зали, проведено обстеження будівлі.

«Як батько прекрасно розумію, наскільки важливо батькам учнів усвідомлювати і бачити, що не лише вони турбуються, в яких умовах будуть навчатися їхні діти. В більшості навчальних закладів зараз справді активно завершуються ремонтні роботи, щоб до 1 вересня діти мали можливість навчатися в оновлених приміщеннях», - зауважив заступник голови РДА.
 
Також Вадим Гедульянов та Михайло Лєзнік оглянули й інші навчальні приміщення шкіл, поспілкувалися з адміністрацією, педагогами та робітниками ремонтних бригад.
 
Варто зазначити, що у Боярській школі №5 відремонтовано санвузли та підлогу в рекреаціях, у 2-й школі – санвузли та кабінет для першокласників, у 1-й – санвузли, у школі №4 – 2 кабінети для першокласників і частково утеплено будівлю початкової школи, а в гімназії проведено ремонт актової зали. Окрім того, було відремонтовано дах у Центрі дитячої творчості «Оберіг» м. Боярка.
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Королюка Сергія Віталійовича - депутата Києво-Святошинської районної ради VII скликання!

Опубліковано Вівторок, 14 серпня 2018, 08:45
Шановний Сергію Віталійовичу!  
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження.
 

Найперше зичимо Вам міцного козацького здоров'я, родинного благополуччя та безмежної радості. Нехай все заплановане, Ваші плани та проекти, з легкістю втілюються в життя. 
 
Бажаємо, що на Вашому шляху зустрічалися лише надійні колеги та партнери, вірні друзі. Хай родина завжди буде надійним тилом, що підтримуватиме і спонукатиме до нових звершень. Божого благословення Вам, миру і добра! 
 
 
З повагою 
Голова Києво-Святошинської
районної ради 
Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Володимира Ігоровича Табачина – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Неділя, 12 серпня 2018, 08:35
Шановний Володимире Ігоровичу!
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання добра та нових досягнень у всіх починаннях.

Нехай запорукою успіху буде Ваша мудрість, доброта, енергійність і цілеспрямованість. Зичимо, щоб Ваша робота і добрі вчинки високо винагороджувалися повагою та розумінням громади.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги.

Божого Вам благословення на многії і благії літа, миру та злагоди родині!
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                            Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Тараса Тарасовича Дідича – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 08 серпня 2018, 08:35
Шановний Тарасе Тарасовичу!
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

За час спільної роботи ми пізнали Вас як компетентного фахівця, принципову та справедливу людину, яка самовіддано виконує покладені на нашу команду завдання.

Вірю, що Ваша справедливість і покликання творити добро принесуть стабільність і процвітання громаді нашого району.

Зичимо козацького здоров’я, благополуччя, наснаги і нових досягнень у професійній та громадській діяльності. Хай радість і мир, повага та вдячність людей завжди супроводжують Ваше життя, щастя та любов ніколи не залишають родину, а поряд завжди
                                                                            будуть вірні друзі.  
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                                Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Календар

<< < серп. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31