Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації

Опубліковано П'ятниця, 20 липня 2018, 20:52

19 липня відбулося насичене засідання колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою та за участі голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Артема Кошика, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, начальників структурних підрозділів РДА, депутатів райради, а також керівників органів місцевого самоврядування. Розглянули багато питань. Першочергово - виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за перше півріччя, а також зміни до бюджету.

«На сьогодні я не задоволена відсотком виконання програми соціально-економічного розвитку. Безперечно, є громади, які працюють на результат і освоюють кошти, а є «керівники» на місцях, показники яких сягають менше одного відсотка. Ми максимально розподіляємо бюджет для розвитку населених пунктів, тому хочемо бачити віддачу і конкретний результат. Якщо ситуація не виправиться, ми знімемо фінансування з тих, хто не працює, і передамо тим громадам, які використають його ефективно», - наголосила Мирослава Смірнова.

Серед запропонованих адміністрацією змін до бюджету – понад 3 млн грн субвенцій органам місцевого самоврядування на придбання та встановлення вагових комплексів на автодорогах, придбання житла для прийомної сім’ї та дитини-сироти, а також на оновлення матеріально-технічної бази будинків культури.

Крім того, додатково передбачили кошти на утримання ДНЗ та клубних закладів, врахувавши нові дитсадки, які відкриються у цьому році. Виділили фінансування на проведення капітальних ремонтів, придбання комп’ютерної техніки та інвентарю у закладах освіти, а також для придбання обладнання та інвентарю для закладів культури.

«Справді, є голови населених пунктів, які дійсно переймаються проблемами своєї громади, піклуються про добробут і комфорт людей. Та, на жаль, є такі, що в багатьох напрямах пасуть задніх. Часто «згадують» про актуальні проблеми підпорядкованих їм громад, коли вирішити їх практично нереально. Зараз ми плануємо виділити додаткові субвенції на розвиток інфраструктури, ремонт навчальних закладів зокрема. Надіюсь, на місцях максимально ефективно використають ці кошти», - додав Вадим Гедульянов.

Члени колегії ухвалили ще одне надважливе рішення – передачу унікальної спортивної арени Favorite Fit до ДЮСШ Києво-Святошинського району. 

«Було багато розмов і пліток, що на цьому місці «виросте» чергова висотка, що це буде приватний комплекс з нереальними цінами. Рада, що ми вчергове роботою спростовуємо увесь цей негатив. Арена навіть не стане комунальним закладом, тепер вона є частиною районної дитячо-юнацької спортивної школи», - прокоментувала голова адміністрації.

Обговорили підготовку до навчального року. Тут ведеться спільна робота РДА, депутатського корпусу, ОМС та батьків, які підключаються до створення нового освітнього простору. Закуповується обладнання та дидактичні матеріали для учнів початкової школи. Для ефективного впровадження «Нової української школи» проводиться спеціальна перепідготовка вчителів. 

Поточні ремонти здійснюються у 25 навчальних закладах району. Переважно роботи ведуться у кабінетах перших класів (нагадаємо, у новому навчальному році у перший клас піде на 1000 дітей більше). Також оновлюються вбиральні. 

Важливе питання – підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя. Тут спостерігається позитивна динаміка. По-перше, вдвічі зменшилась кількість звернень жителів району на Урядову гарячу лінію. Ситуація покращилася, завдяки тому, що управління соцзахисту РДА оптимізувало роботу по оформленню субсидій (переважна більшість звернень стосується саме цього питання). До того ж, у порівнянні з минулим роком на 22 % зменшилася кількість звернень до РДА.

Члени колегії затвердили зміни до таких програм: 
Києво-Святошинської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2022 роки; 
Програми будівництва реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району на 2018-2019 роки; 
Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО (які не є військовослужбовцями), їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу у ЗСУ за контрактом та зареєстровані в населених пунктах Києво-Святошинського району у 2018 році. Також ухвалили проект Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району на 2018-2019 роки. 

Усі ці програми будуть подані на розгляд чергової сесії районної ради.

Наостанок заслухали доповідь про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Малютянської сільради.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Олену Олександрівну Бебешко – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Четвер, 19 липня 2018, 08:30
Шановна Олено Олександрівно!
 
Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!
 

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, миру та затишку сім’ї. Нехай повага та любов близьких буде надійною опорою та вірним оберегом, а підтримка друзів і колег стане міцним тилом у здійсненні намічених цілей.

Щиро зичимо, щоб добрі справи поверталися добром та подякою, щоб по житті супроводжували вдача й успіх.

Невтомної Вам енергії та нових професійних звершень.
 
 
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Голова райради Вадим Гедульянов взяв участь у спільній нараді голови Київської ОДА і голови райдержадміністрації

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 16:30

17 липня відбулася комплексна робоча нарада за участі голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова, заступника голови КОДА Юрія Денисенка, заступника голови РДА, заступників голови райради, начальників структурних підрозділів КОДА та РДА, депутатів облради та райради, керівників органів місцевого самоврядування, а також громадськості. Зосередили увагу на питаннях охорони навколишнього середовища, цивільного захисту, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, а також питаннях інфраструктури.

Мирослава Смірнова виступила щодо проблематики району, особливостей роботи зі зверненнями громадян, процедури їх опрацювання в системі локалізації проблем “UVAGA.UA”.

«Ми живемо в світі швидких рішень, будь-хто може скористатися телефоном, миттєво подивитися прогноз погоди, курс валют, розклад транспорту, замовити квитки, будь-яку послугу. Це дуже зручно. Але у спілкуванні з владою ми громадянам пропонуємо архаїчні способи комунікації. Тому ця система - це відповідь на виклик часу, в якому ми живемо», - зазначив Олександр Горган. 

Завдяки цьому картографічному сервісу можна відслідковувати звернення громадян щодо проблем на місцях, розуміти зміст кожної проблеми, динаміку її вирішення. В РДА ці звернення постійно відслідковуються та опрацьовуються.

«Хочу подякувати всім, тому що команда в Києво-Святошинському районі є. Всі на своїх місцях. Ми передові в багатьох проблемах. Особливо в освіті. У цьому році у нас 131 перший клас. Тому двері наших кабінетів відкриті, усі ми відчуваємо на собі навантаження. Те саме з дитячими садками. Звичайно, вже легше, тому що ми відкриємо до 1 вересня два нових дитсадки. Плюс добудований садочок в Крюківщині, у Шпитьках максимально прискорюємо процес. У цьому році ми зосередилися на дитсадках, у наступному році це будуть школи, частина яких працює в дві зміни. Тому, звичайно, хочемо підтримки з області. В районі великий бюджет, але і найбільша кількість населення в Київській області. Багато незареєстрованих. Люди прописані в Києві, сплачують податки туди, а питання соціальної інфраструктури лягають на нас. Але ми справляємося з багатьма проблемами, темп збавляти не плануємо», - наголосила Мирослава Смірнова. 

Київська область - це перший регіон, який інтегрує систему “UVAGA.UA”. Сервіс постійно вдосконалюється. Тому голова районної адміністрації висловила свої побажання щодо покращення роботи системи. 

«Усі ми почули ключові проблеми району. Усі вони отримали належне реагування. Частина вирішена. Дякую керівництву району за те, що вже навіть ті сигнали, які за останній час потрапили в систему, в режимі оперативної та результативної обробки. Тепер потрібно розуміти, що депутати, громадськість, медіа повинні бути партнерами, які мають тримати на контролі динаміку вирішення питань», - подякував за доповідь та продуктивну нараду голова КОДА.

Також своє бачення висловили голова райради, начальник фінуправління РДА, депутати обласної та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування. 

«Дуже важливо при постановці і вирішенні проблем, коли є оптимальна співпраця між органами державної влади, перш за все, РДА, та органами місцевого самоврядування. Розуміння є, всі програми розробляються спільно, вони чіткі і прозорі. Завдяки цьому ми можемо вирішувати всі ті питання, які мешканці району ставлять перед нами. Люди вже не просто критикують, а виходять з конкретними пропозиціями, тому що знають, що голова РДА і депутатський корпус їх чують», - прокоментував Вадим Гедульянов.

Крім того, голова обласної адміністрації представив у Києво-Святошинському районі сервіс «Твердих показників» (solidinfo.ua), який містить точні дані по таких сферах: охорона здоров’я, фінанси, освіта, енергоефективність, екологія, демографія, злочинність, зайнятість населення, соціальний захист, будівництво.

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Ярослава Миколайовича Грабчука – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 08:45
Шановний Ярославе Миколайовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!Бажаємо міцного козацького здоров`я на довгі роки, щасливого сьогодні і радісного завтра, здійснення всіх планів та задумів. Хай у Вашій родині завжди панують злагода і благополуччя, а поряд будуть лише вірні друзі та надійні колеги.

Зичимо, щоб мудрість і терпіння допомагали долати усі життєві перешкоди, а на шляху зустрічалися порядні та доброзичливі люди, які щиро радітимуть Вашим досягненням.

Миру, радості, добра! 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Володимира Миколайовича Спасіченка – депутата Києво-Святошинської районної ради!

Опубліковано Середа, 18 липня 2018, 08:30
Шановний Володимире Миколайовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження! 


Прийміть щирі побажання щастя, здоров’я, благополуччя і радості родині, натхнення і спокою в душі. Хай кожен день повниться гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

Зичимо, щоб по житті супроводжували вдача й успіх, а поряд були лише близькі за духом люди. Невтомної Вам енергії і нехай вчорашні сміливі мрії стануть реальністю сьогоднішнього!

 З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської районної ради                             Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Вадим Гедульянов відвідав Перший Петропавлівський півмарафон

Опубліковано Понеділок, 16 липня 2018, 19:29
У неділю, 15 липня, пройшов легкоатлетичний пробіг «Перший Петропавлівський півмарафон», що стартував і фінішував на легендарному автодромі «Чайка». Відвідав спортивний захід голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов.
 
«Приємно було бачити стільки учасників: від зовсім малих дітей – до людей поважного віку, спортивний настрій кожного та море позитивних емоцій. Вдвічі приємніше, що поряд з мешканцями району та гостями з інших регіонів країни, пліч-о-пліч бігли відомі спортсмени-марафонці. Це справді додавало азарту!», - привітав учасників змагань очільник райради. 
 
Також він подякував організаторам за прекрасний і корисний захід, за докладені зусилля, за вклад у розвиток спорту в районі.
До марафону долучилися сотні людей різного віку, як мешканці Києво-Святошинського району та столиці, так і гості з інших регіонів України.
Читати повністю...

Голова райради: Турбота про воїнів АТО – це не голосні слова та урочистості на державні свята, а конкретні дії, повага та підтримка!

Опубліковано П'ятниця, 13 липня 2018, 16:20
12 липня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов на запрошення атовців і волонтерів відвідав офіс громадської організації «Боярка-АТО». Там 30 червня за загадкових обставин сталася пожежа. Вигорів дах та майстерня поряд, пошкоджено приміщення, залито водою офіс, меблі, обладнання. Очільник районної ради вирішив особисто оглянути місце пожежі та поспілкуватися з членами організації.
 
Як зазначає керівництво ГО «Боярка-АТО», подія відбулась, власне, після того, як майже 60 членів організації виступили проти сумнівних рішень Боярської міської ради, пов’язаних з виділенням землі під багатоповерхову забудову без урахування інтересів мешканців міста. На жаль, за їх словами, міська влада за два тижні навіть не приїхала на місце подій.
 
«Така позиція для мене є незрозумілою. Дехто повинен чітко зрозуміти: турбота про воїнів АТО – це не голосні слова та урочистості на державні свята, а конкретні дії, повага та підтримка! У свою чергу, зроблю все від мене залежне для підтримки організації та її членів», - наголосив під час зустрічі Вадим Гедульянов.
 
На даний час, за фактом пожежі правоохоронними органами проводяться слідчі дії. Поки пожежники та поліція не надали офіційної відповіді.
Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов вручили медико-санітарний автомобіль для потреб Гореницької амбулаторії

Опубліковано П'ятниця, 13 липня 2018, 10:06
12 липня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали Гореницьку амбулаторію та вручили лікарям ключі від нового медико-санітарного автомобіля.
 
«У день святих апостолів Петра і Павла я бажаю усім нам міцного здоров’я, а його хранителям - мудрості, терпіння та Божого благословення. Вірю, що цей автомобіль допомагатиме вам, дорогі медпрацівники, у вирішенні щоденних завдань. А ми, зі свого боку, надалі працюватимемо, щоб Гореницька амбулаторія розвивалася», - наголосила Мирослава Смірнова.
 
У свою чергу, медичні працівники та сільський голова Валентина Василевська подякували керівництву району за такий потрібний подарунок.
 
«Дорогі лікарі, саме від вас залежить життя і здоров’я людей, від того, наскільки якісно ви встановили діагноз, визначили лікування, піклуєтесь про своїх пацієнтів. Це - величезна відповідальність. Дякую, що обрали цю благородну професію. Спільними зусиллями депутатського корпусу, райдержадміністрації та керівників населених пунктів нам вдалося вивести медичну галузь в районі на якісно новий рівень розвитку», - зазначив Вадим Гедульянов.
 
Голова РДА та голова райради подякували районному депутату Тамарі Бігун, яка ніколи не стоїть осторонь проблем села і району, а також медпрацівникам за непросту роботу.
 
Наостанок усі разом оглянули амбулаторію, обговорили проблеми і перспективи галузі.
Читати повністю...

Вадим Гедульянов: Освіта була і залишається для районної влади одним із пріоритетних напрямків діяльності та фінансування

Опубліковано Середа, 11 липня 2018, 19:20
11 липня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів черговий особистий прийом громадян. Питання, з якими зверталися києво-святошинці, стосувалися ремонту навчальних закладів району, житлово-комунальної сфери, забезпечення соціальними гарантіями громадян пільгових категорій, мобілізації та підтримки діяльності військового комісаріату.
 
В цей день до очільника районної ради звернулися представники батьківських комітетів одразу трьох Вишнівських шкіл: №1, №3 та №4.
 
«Батьків турбує ряд надзвичайно важливих питань, вирішення яких буде напрацьовано вже найближчим часом. Освіта була і залишається для районної влади одним із пріоритетних напрямків діяльності та фінансування», - наголосив Вадим Гедульянов.

Також обговорили з районним військовим комісаром, підполковником Олегом Гончаруком питання функціонування районних програм підтримки мобілізаційних заходів та інші нагальні аспекти роботи військового комісаріату.
 
Важливим для голови райради залишається питання комунікацій з головами населених пунктів, які дійсно переймаються проблемами своєї громади. Тож разом з сільським головою Малютянки Миколою Юхименком обговорили актуальні питання розвитку села.
 
Окрім того, з представником Україно-американо-ізраїльського Фонду миру розглянули можливість проведення в районі благодійного фестивалю для дітей з інвалідністю «Подаруй дитині радість».
Читати повністю...

Районний ЦНАП видаватиме вдвічі більше іd-карток та закордонних паспортів

Опубліковано П'ятниця, 06 липня 2018, 11:52
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов у районному ЦНАПі відкрили ще одну станцію, де надаватимуть послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Для цього необхідно було здійснити закупівлю і налагодження відповідного обладнання, програмного забезпечення та каналу спецзв’язку. Усе фінансування  направлене з районного бюджету.
Для зменшення черг і підвищення комфорту обслуговування громадян головою РДА і головою райради було ухвалене спільне рішення про відкриття другої станції.
Як відомо, Києво-Святошинський район є першим в Україні, де саме районним ЦНАП розпочали надавати затребувані сервісні послуги. Вже рік жителі району мають змогу подати документи у Вишневому.
Читати повністю...

Календар

<< < лип. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31