Києво-Святошинська районна рада

Відбувся черговий прийом громадян у голови райради Вадима Гедульянова

Опубліковано Четвер, 21 червня 2018, 11:42
Забезпечення воїнів АТО, освітні питання, реалізація соціальних проектів, виховання здорової нації, допомога людям з інвалідністю, перевезення пасажирів. З такими питаннями звернулися жителі району до голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова. В середу, 20 червня, очільник райради провів особистий прийом громадян.
 
Найперше, Вадим Гедульянов зустрівся з представниками громадської організації «Боярка АТО», щоб обговорити актуальні проблеми українських воїнів та ветеранів. Серед обговореного – питання працевлаштування ветеранів, медичного забезпечення, влаштування дітей воїнів до навчальних закладів на пільговій основі, допомоги землякам, які зараз знаходяться в зоні бойових дій. 
«Гострим залишається питання виділення земельних ділянок для українських захисників. Є населені пункти, де проблем з цим нема, а є такі, що й досі залишаються аутсайдерами. Багато залежить від керівника населеного пункту, про що свідчить кількість звернень. Звичайно, деякі питання залишаються відкритими, але на рівні району ми максимально їх вирішуємо», - додав голова райради.
 
Також в ході прийому громадян розглянули звернення Міжнародної антинаркотичної асоціації, що займається реабілітацією та ресоціалізацією алко- та наркозалежної молоді, та Україно-американо-ізраїльського Фонду Миру, який спільно з «Червоним Хрестом» планують впровадити проект «Щасливі діти» для дітей з інвалідністю. Так, наприклад, Асоціація планує провести у Києво-Святошинському районі акцію «Намалюй життя» з метою боротьби з рекламою наркотичних засобів. У свою чергу проект благодійного фонду направлений на психологічну підтримку та допомогу дітям, які знаходяться у важких життєвих обставинах та мають вади здоров’я.
 
Вадим Гедульянов наголосив, що керівництво району радо підтримуватиме такі соціальні ініціативи. Окрім того, він розглянув питання перевезення пасажирів, ремонту навчальних закладів та виділення матеріальної допомоги жителям району на лікування.
Читати повністю...

Робота зі зверненнями громадян завжди на часі

Опубліковано Середа, 20 червня 2018, 13:52

Відбулася апаратна нарада, під час якої особисто прозвітували Віто-Поштовий, Дмитрівський і Тарасівський сільські голови, а також в. о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська. 

У цьому напрямі ведеться системна робота, усі рішення розглядаються відповідно до термінів, встановлених законом. 

Особлива підтримка з боку сільських рад надається учасникам АТО та їх родинам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю, а також громадянам, які потрапили в складні життєві обставини.

Загалом є позитивна динаміка - з кожним роком до ОМС надходить менша кількість звернень. За словами голови РДА Мирнослави Смірнової, це свідчить про те, що питання соціального характеру на місцях вирішуються. 

У робочій зустрічі взяв участь голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік. 

Також розглянули питання підготовки агропромислового комплексу району до проведення жнив.

Читати повністю...

Шановні медичні працівники!

Опубліковано П'ятниця, 15 червня 2018, 15:00
Щиро вітаю Вас та Ваш колектив із професійним святом – Днем медичного працівника!
Без перебільшення, в руках медиків – життя та здоров’я мільйонів наших співгромадян. Від Вашого професіоналізму і людяності щодня залежать долі людей. Низький уклін Вам за невтомну працю, душевність і відкрите серце!
Зичу міцного здоров’я та щирої радості, невичерпної енергії та сил у професійній діяльності, миру та благополуччя Вашим родинам. Бажаю, щоб робота залишала в пам’яті лише щасливі моменти та приємні спогади. Успіхів у нелегкій справі, гідних умов праці, розуміння та поваги від пацієнтів.
 
З повагою
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим ГЕДУЛЬЯНОВ
Читати повністю...

Голова райради Вадим Гедульянов урочисто відкрив у Малютянці футбольне міні-поле

Опубліковано П'ятниця, 15 червня 2018, 10:15
14 червня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно з сільським головою Миколою Юхименком відкрили в с. Малютянка футбольне міні-поле зі штучним покриттям, збудоване за кошти районного бюджету. До урочистостей долучилися в.о. сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська, футболісти районної ДЮСШ, спортсмени та жителі села. 
 
«Щиро вітаю жителів Малютянки з цією подією. Відтепер, кожен бажаючий зможе займатися футболом на цьому полі в своєму селі. Вже найближчим часом ми плануємо облаштувати ще й майданчик з вуличними тренажерами. Новозбудоване футбольне поле – яскраве підтвердження тому, що районна влада приділяє значну увагу розвитку спортивної інфраструктури в нашому районі, зокрема і в селах. Вірю, що малютянське поле стане місцем для занять спортом усіх жителів села, стане першим спортивним майданчиком не одного чемпіона», –сказав Вадим Гедульянов.
 
Очільник райради наголосив, що всі позитивні зміни, які відбуваються в районі, – результат співпраці депутатського корпусу та райдержадміністрації.
 
У свою чергу Микола Юхименко подякував керівництву району за всебічну підтримку в реалізації соціальних проектів в їхньому селі. Адже тривалий час розвитку інфраструктури вцілому приділяли недостатньо уваги.
 
Після того, як голова райради, сільський голова та юний футболіст перерізали символічну стрічку й офіційно відкрили футбольне міні-поле, право провести перший удар надали дітям, які будуть тренуватися та набиратися досвіду на ньому. Вже з першого дня відкриття тут закипів спортивний процес – наймолодші вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи провели показові виступи з футболу. Окрім того, для усіх дітей, які завітали на захід, підготували розваги та солодкі частування.
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Павла Леонідовича Регана – депутата Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання!

Опубліковано Середа, 13 червня 2018, 08:30
Шановний Павле Леонідовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, натхнення і невичерпної енергії!

Нехай все заплановане здійсниться, а кожен новий день приносить лише хороші новини та гарний настрій. Нових успіхів у професійній діяльності!

Нехай Ваш дім повниться добром. Божого благословення на многії і благії літа!

 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Голова райради Вадим Гедульянов взяв участь в апаратній нараді в голови РДА Мирослави Смірнової

Опубліковано П'ятниця, 08 червня 2018, 12:59

У голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови райради Вадима Гедульянова відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили організаційні, освітні, культурні, військові питання, а також питання соціального захисту населення. 
У робочій нараді взяв участь заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники районних структур, начальники структурних підрозділів РДА та керівники органів місцевого самоврядування. 

Під час наради Мирослава Смірнова звернулася до органів місцевого самоврядування, зазначивши, що жителі району хочуть бачити реальні зміни і роботу.

«Повинна вестися системна, злагоджена робота у соціальній сфері. Охорона здоров’я, освіта, культура, соціальний захист, а також житлово-комунальні питання повинні залишатися пріоритетними у роботі кожного управлінця», - пояснила голова адміністрації.
Обговорили стан виконавської дисципліни в РДА, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування, а також стан охорони праці у районі.

Особливу увагу приділили питанню виконання районної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки.

На сьогодні у районі здійснюють перевезення 14 шкільних автобусів, 13 із них розподілені по населених пунктах, а один перебуває у резерві. Обслуговування транспорту відбувається регулярно, щороку проводяться капітальні та поточні ремонтні роботи.

На сьогодні актуальне питання - придбання спеціалізованого автотранспорту для перевезення людей, зокрема школярів, з особливими освітніми потребами. 

“Інклюзивній освіті приділяється значна увага. Діти з особливими потребами не повинні бути ізольовані від суспільства. У 2017 році створено 16 інклюзивних класів у школах, а також 5 інклюзивних груп у дитсадках району” – зазначила Мирослава Смірнова.

Як відомо, у районі створено Інклюзивно-ресурсний центр, затверджено статут комунальної установи. Його мета – забезпечення дітей з особливими освітніми потребами необхідною психолого-педагогічною підтримкою.

«Плануємо зібрати окрему нараду по питанню перевезення школярів, у тому числі з особливими освітніми потребами. Потрібно розуміти потребу для району у спеціалізованих автобусах», - наголосив Вадим Гедульянов.

Про хід призову на військову службу за контрактом до ЗСУ у нашому районі доповів військовий комісар Олег Гончарук.

Наостанок обговорили особливості святкування у районі Дня Конституції та Дня Незалежності України.

Анонсуємо наймасштабніші святкування: до 22-ї річниці Конституції 28 червня відбудеться фестиваль «Козацька слава» та ярмарок народних майстрів у Білогородці; а з нагоди відзначення Дня Незалежності України 26 серпня відбудеться патріотичний фестиваль «Браття українці» у Вишневому за участі гуртів «Гайдамаки» і «Шабля».

Читати повністю...

За підтримки керівництва району в Боярці весело відзначили День захисту дітей

Опубліковано Четвер, 07 червня 2018, 16:03
2 дні, 4 локації, феєричне шоу мильних бульбашок, веселі ігри й танці з аніматорами, солодкі частування – так в Боярці відзначили День захисту дітей за підтримки голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова та голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової.

   
Керівники району вирішили відійти від звичайного формату проведення заходів для дітей. «Все найкраще – дітям!» – під таким гаслом пройшли святкові заходи в Боярці. В дворах будинків за підтримки Вадима Гедульянова та Мирослави Смірнової для маленьких боярчан працювали аніматори, лунала весела музика, конкурси, естафети, танці, підготували шоу мильних бульбашок.

Всіх бажаючих пригощали морозивом, пиріжками і солодкою ватою, яку, між іншим, для діток робили голова РДА та голова райради.
 
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Юрія Олександровича Мазниченка – депутата Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання!

Опубліковано Четвер, 07 червня 2018, 08:33

Шановний Юрію Олександровичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!


Бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, радості, молодечого запалу, міцності духу і натхнення на нові звершення.

Нехай щодня рідні оточують Вас любов'ю та розумінням, колеги – повагою, а підтримка близьких та друзів стане надійною основою в реалізації всіх життєвих планів і творчих задумів. 

Хай Всевишній оберігає Вас на довгі-довгі роки!
 

З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської
районної ради                    
Вадим Гедульянов
 
 
 
Читати повністю...

Голова районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

Опубліковано Середа, 06 червня 2018, 18:26
Традиційно в середу голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, в ході якого розглянули важливі для жителів пристоличного району питання.

Зокрема, голова райради обговорив з представником Асоціації багатодітних сімей питання пільгового перевезення дітей з багатодітних родин в маршрутних автобусах. За словами багатодітного батька, щоденно діти пільгових категорій зіштовхуються з проблемою безкоштовного проїзду. Він зазначив, що неодноразово звертався до профільного структурного підрозділу облдержадміністрації, але це не вплинуло на недобросовісних водіїв.

«У сфері пасажирських перевезень є достатньо багато критичних питань, починаючи від безпечності автотранспортних засобів і закінчуючи перевезенням пільгових категорій громадян. На жаль, район не має повноважень формувати маршрути та обирати перевізників. Але цілком очевидно, що дане питання має регулюватися саме на місцях, з приводу чого ми вже зверталися до Кабінету Міністрів України», - зауважив Вадим Гедульянов та додав, що звернеться в профільний підрозділ ОДА за сприянням у вирішенні проблеми пільгового перевезення дітей з багатодітних родин.

Окрім того, очільник районної ради розглянув питання виділення матеріальної допомоги на лікування для жителів району, також обговорили питання допомоги пенсіонерам та оздоровлення дітей.
Читати повністю...

Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали вихованців та педагогів Шпитьківської школи мистецтв з ювілеєм закладу та Днем захисту дітей

Опубліковано Середа, 06 червня 2018, 15:20

До Дня захисту дітей з нагоди святкування 40-річного ювілею Шпитьківської школи мистецтв керівники району Мирослава Смірнова і Вадим Гедульянов привітали дітей та викладачів надзвичайно потужного творчого закладу зі святом.

“Надзвичайно приємно бути учасником такого дійства. Дякую директору Олені Іванчук, Ви – надзвичайна людина. Ви зібрали гарну команду, прекрасних викладачів, які горять, хочуть щось змінювати і вдосконалювати. Дякую мамам, які брали участь у флешмобі, ви – найкращі. А нашим дітям бажаю, щоб вони росли здоровими, вдячними, поважали старших, а ми завжди докладатимемо максимум зусиль і підтримуватимемо всі гарні починання”, - привітала Мирослава Смірнова.

Дійсно, за останні три роки це село дуже змінилося – це заслуга сільського голови Надії Грищенко. Сьогодні тут ми бачимо розвиток, 300 вихованців Шпитьківської школи мистецтв навчаються в хороших умовах з потужною матеріально-технічною базою.

“Всі ті заходи, які відбуваються протягом останніх двох днів у різних населених пунктах нашого району, - для вас і заради вас, дорогі діти. Бажаю гарно вчитися, рости здоровими, поважати і любити свою країну і тих людей, котрі вас оточують. Саме ви – майбутнє нашої держави і я всім серцем хочу, щоб майбутнє України було в руках здорового і освіченого покоління, щоб кожна українська дитина росла щасливою”, - зазначив Вадим Гедульянов.

Також голова РДА і голова райради привітали Альону Дехтяренко з присвоєнням почесного звання України “Мати-героїня”.

Читати повністю...

Календар

<< < черв. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30