Києво-Святошинська районна рада

Дорогі мешканці Києво-Святошинського району!

Опубліковано Четвер, 28 червня 2018, 08:30
Щиро вітаю вас з одним із найважливіших державних свят – Днем Конституції.
 
Конституція України – головний оберіг державності і демократії, гарант свободи і соборності. Вона визначає Людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку як найвищу цінність.
 
Найперша стаття наголошує, що Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Тож нехай ці фундаментальні цінності щоденно втілюються в життя, будуть надійною опорою у розбудові нашої держави.
 
Будьмо єдині у становленні демократичної європейської країни та громадянського суспільства. Від щирого серця бажаю усім міцного здоров'я і радості. Миру, процвітання, злагоди нам і невичерпної любові до України!
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської райради                                         Вадим Гедульянов
Читати повністю...

Голова райради під час прийому громадян обговорив з мешканцями району соціально важливі питання

Опубліковано Середа, 27 червня 2018, 17:35
 
Традиційно в середу голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. 27 червня до очільника райради громадяни зверталися з питаннями освіти та медицини, розвитку інфраструктури, допомоги громадській організації, що опікується бездомними тваринами.
Відтак, обговорили питання освіти та медицини в населених пунктах району. Вадим Гедульянов зауважив, що районна влада готова сприяти реалізації соціальних ініціатив, які потрібні селу та надходять від представників органів місцевого самоврядування. Також в цей день не оминули завжди актуальне питання розвитку інфраструктури та ремонту доріг.
 
У свою чергу активісти громадської організації «Захист тварин плюс» з Боярки, звернулися до голови з проханням підтримати ідею розвитку притулку для тварин. Громадські активісти та волонтери протягом тривалого часу підбирають і лікують залишених на вулицях тварин, шукають їм господарів, піклуються про хворих. В планах мають створити готель для тварин та реєстр домашніх тварин Боярки та навколишніх сіл для проведення масової стерилізації, щоб гуманним методом зменшити кількість бродячих.
 
Вадим Гедульянов розглянув звернення представника ініціативної групи батьків з м. Боярка щодо відкриття на базі одного з міських дитсадків додаткової інклюзивної групи для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами, аби повністю покрити потребу. Наприкінці минулого року за ініціативи керівництва району в ДНЗ «Казка» відкрили першу таку групу. Окрім того, поспілкувався з громадською активісткою про патріотичне виховання дітей і молоді, друку творів авторів сьогодення.
 
Голова Києво-Святошинської райради, розглянувши звернення києво-святошинців, запропонував шляхи їх вирішення, деякі було направлено на опрацювання відповідальних структур.
   

Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Анатолія Григоровича Кострубу – депутата Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання!

Опубліковано Понеділок, 25 червня 2018, 08:30

Шановний Анатолію Григоровичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!

Зичимо, щоб за Вашу душевність, самовідданість у роботі, відкритість і доброту доля винагороджувала міцним здоров’ям, любов’ю, благополуччям і щастям.

Бажаємо, щоб усі ідеї та починання з легкістю втілювалися в життя, супроводжувались підтримкою та натхненням від рідних, розумінням і допомогою колег.

Хай кожен день збагачує життєвою мудрістю, енергією і натхненням, а щирі вітання зігріють душу. 


З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської райради                                          Вадим Гедульянов


Читати повністю...

Вітаю з Днем молоді!

Опубліковано Неділя, 24 червня 2018, 09:01
Молодість – це мрія і подвиг, великі плани на майбутнє і початок усіх перспектив. Тож насолоджуйтесь кожною хвилиною, кожними досягненням і перемогою. Не попадайтеся на гачок стереотипів та не витрачайте дорогоцінного часу, проживаючи чуже життя, не дозволяйте поглядам інших заглушати свій внутрішній голос.

Бажаю ентузіазму і цілеспрямованості, міцного здоров’я та щирої радості! Вірте в себе, вірте в свої здібності! Досягайте нових висот, слідуйте своєму серцю та інтуїції, творіть і будьте натхненні!

Зі святом усіх, для кого молодість – це не лише цифри, а й стан душі!
 
 
Голова районної ради                                                Вадим Гедульянов
Читати повністю...

З Днем державної служби!

Опубліковано Субота, 23 червня 2018, 09:52
Сердечно вітаю державних службовців з професійним святом. Окремі слова вітання команді державних службовців нашого району на чолі з головою Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирославою Смірновою. Щира подяка за те, що ви стоїте на захисті інтересів громади і держави, працюєте на благо людей і своєї країни. Це – велика відповідальність і велика честь.

Сьогодні державна служба разом з місцевим самоврядуванням проходить якісні зміни, перед нами постають нові завдання та нові виклики. Країна потребує вашої щоденної клопіткої праці, фахових і оперативних рішень. Тож нехай ваша праця на благо України зміцнює її, створює усі умови для становлення сучасної демократичної європейської держави.

Зичу всім державним службовцям поваги від людей, гідних умов праці, нових професійних успіхів. Миру та затишку вашим родинам, щирої радості та міцного здоров’я. 
 
З повагою
Голова районної ради                                                                      Вадим Гедульянов
Читати повністю...

В Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Опубліковано П'ятниця, 22 червня 2018, 15:46
22 червня в Дмитрівці вшанували пам'ять жертв війни в Україні. Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, сільський голова Тарас Дідич, керівник відділу культури РДА Дмитро Гончаренко, ветерани і жителі села долучилися до заходу, аби вшанувати світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала та понівечила Друга світова війна.
 
«Хтось по-різному може бачити певні події, по-різному трактувати історію. Але беззаперечно потрібно сприймати героїзм наших земляків і мільйонні людські жертви. В ході війни Україна зазнала чи не найбільших втрат серед інших держав Радянського Союзу. Низький поклін ветеранам від імені громади всього нашого району і подяка за те, що ви зробили для нашої держави і для всього світу, для спільної перемоги над нацизмом», - звернувся голова районної ради.
 
В цей день спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх героїв, які полягли в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини, поклали квіти до пам’ятника жертвам війни.
 
«Кожна родина нашої держави понесла втрати у Другій світовій війні. Це стосується кожної української сім’ї, стосується кожного з нас. Є такі дні, які потрібно пам’ятати. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни – ми пам’ятаємо. Шана усім ветеранам, живим свідкам війни, для яких вона почалася у зовсім юному віці, коли прийшлось брати в руки зброю і йти боронити свою землю. Але будь-яка війна не завершена, поки не похований останній солдат», - сказав заступник голови РДА.
 
Слова подяки та шани ветеранам висловив Тарас Дідич: «Сьогодні хочеться пригадати безцінний подвиг і віддати шану загиблим у роки війни нашим співвітчизникам. На жаль, історія не каже точної кількості загиблих, але кожна жертва – це біль і пам'ять українського народу. Вічна пам'ять тим, хто віддав свої життя за мир на рідній землі та у всьому світі». Як пригадав сільський голова, за різними даними в Україні кількість жертв сягала від 8 до 14 мільйонів осіб. І наше завдання – шанувати подвиг героїв і світлу пам'ять усіх жертв.
Читати повністю...

В Крюківщині пройшов районний чемпіонат з греко-римської боротьби

Опубліковано П'ятниця, 22 червня 2018, 08:45
21 червня в с. Крюківшина відбувся Києво-Святошинський районний чемпіонат з боротьби греко-римської серед молодших юніорів та юнаків 2001-2012 р.н. Турнір було присвячено Дню молоді. На килимі в цей день вирували справжні пристрасті та видовищні поєдинки. На офіційне відкриття турніру завітали голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, депутат райради, директор районної ДЮСШ В’ячеслав Отрішко, в.о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська.
 
«Ви є прикладом не лише для своїх друзів, які ще не дотичні до спорту, але й для кожного з нас, присвячуєте свій час правильним речам. Ви демонструєте, яким повинен бути український юнак. Ваші спортивні здобутки, наполегливість і майстерність – яскравий приклад того, що в Україні є перспективна спортивна молодь, яка далі розбудовуватиме нашу державу», - привітав юних спортсменів голова районної ради та додав, що керівництво району робить все можливе, аби спортсменам було комфортно тренуватися, отримувати нові спортивні навички, приносити перемогу рідному селу чи місту, державі.
 
У свою чергу заступник голови РДА зазначив: «З великою повагою ставлюся до молодих людей, які своє життя присвячують спорту. Бажаю вам нових перемог і чесних поєдинків. Спасибі тренерам, які роблять безцінний вклад у розвиток своїх учнів, батькам за те, що підтримуєте своїх дітей у їхніх перших кроках до нових спортивних висот».
Принагідно, Вадим Гедульянов та Михайло Лєзнік вручили відзнаки тренерам та спортсменам, які популяризують здоровий спосіб життя та розвивають спорт у районі, зокрема, боротьбу греко-римську. Також відмітили організаторів чемпіонату – СК «Олександр Невський» та його президента Олександра Буряка. Керівники району отримали подяки від спортивного клубу.
 
Всього в турнірі взяли участь близько 130 спортсменів з Вишневого, Крюківщини, Круглика, Новосілок. Переможці сформують штатну збірну команду Києво-Святошинського району, що представлятиме наш район на обласних змаганнях.
Читати повністю...

Відбувся черговий прийом громадян у голови райради Вадима Гедульянова

Опубліковано Четвер, 21 червня 2018, 11:42
Забезпечення воїнів АТО, освітні питання, реалізація соціальних проектів, виховання здорової нації, допомога людям з інвалідністю, перевезення пасажирів. З такими питаннями звернулися жителі району до голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова. В середу, 20 червня, очільник райради провів особистий прийом громадян.
 
Найперше, Вадим Гедульянов зустрівся з представниками громадської організації «Боярка АТО», щоб обговорити актуальні проблеми українських воїнів та ветеранів. Серед обговореного – питання працевлаштування ветеранів, медичного забезпечення, влаштування дітей воїнів до навчальних закладів на пільговій основі, допомоги землякам, які зараз знаходяться в зоні бойових дій. 
«Гострим залишається питання виділення земельних ділянок для українських захисників. Є населені пункти, де проблем з цим нема, а є такі, що й досі залишаються аутсайдерами. Багато залежить від керівника населеного пункту, про що свідчить кількість звернень. Звичайно, деякі питання залишаються відкритими, але на рівні району ми максимально їх вирішуємо», - додав голова райради.
 
Також в ході прийому громадян розглянули звернення Міжнародної антинаркотичної асоціації, що займається реабілітацією та ресоціалізацією алко- та наркозалежної молоді, та Україно-американо-ізраїльського Фонду Миру, який спільно з «Червоним Хрестом» планують впровадити проект «Щасливі діти» для дітей з інвалідністю. Так, наприклад, Асоціація планує провести у Києво-Святошинському районі акцію «Намалюй життя» з метою боротьби з рекламою наркотичних засобів. У свою чергу проект благодійного фонду направлений на психологічну підтримку та допомогу дітям, які знаходяться у важких життєвих обставинах та мають вади здоров’я.
 
Вадим Гедульянов наголосив, що керівництво району радо підтримуватиме такі соціальні ініціативи. Окрім того, він розглянув питання перевезення пасажирів, ремонту навчальних закладів та виділення матеріальної допомоги жителям району на лікування.
Читати повністю...

Робота зі зверненнями громадян завжди на часі

Опубліковано Середа, 20 червня 2018, 13:52

Відбулася апаратна нарада, під час якої особисто прозвітували Віто-Поштовий, Дмитрівський і Тарасівський сільські голови, а також в. о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська. 

У цьому напрямі ведеться системна робота, усі рішення розглядаються відповідно до термінів, встановлених законом. 

Особлива підтримка з боку сільських рад надається учасникам АТО та їх родинам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю, а також громадянам, які потрапили в складні життєві обставини.

Загалом є позитивна динаміка - з кожним роком до ОМС надходить менша кількість звернень. За словами голови РДА Мирнослави Смірнової, це свідчить про те, що питання соціального характеру на місцях вирішуються. 

У робочій зустрічі взяв участь голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік. 

Також розглянули питання підготовки агропромислового комплексу району до проведення жнив.

Читати повністю...

Шановні медичні працівники!

Опубліковано П'ятниця, 15 червня 2018, 15:00
Щиро вітаю Вас та Ваш колектив із професійним святом – Днем медичного працівника!
Без перебільшення, в руках медиків – життя та здоров’я мільйонів наших співгромадян. Від Вашого професіоналізму і людяності щодня залежать долі людей. Низький уклін Вам за невтомну працю, душевність і відкрите серце!
Зичу міцного здоров’я та щирої радості, невичерпної енергії та сил у професійній діяльності, миру та благополуччя Вашим родинам. Бажаю, щоб робота залишала в пам’яті лише щасливі моменти та приємні спогади. Успіхів у нелегкій справі, гідних умов праці, розуміння та поваги від пацієнтів.
 
З повагою
Голова Києво-Святошинської районної ради                              Вадим ГЕДУЛЬЯНОВ
Читати повністю...

Календар

<< < черв. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30