Києво-Святошинська районна рада

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відкрили пункт екстреної медичної допомоги у Софіївській Борщагівці

Опубліковано Понеділок, 04 червня 2018, 19:20

Крім жителів Софіївської Борщагівки, пункт обслуговуватиме мешканців Петропавлівської Борщагівки. Варто зазначити, що загальна чисельність населення двох пристоличних сіл перевищує 30 тисяч. До сьогодні на виклик їхала бригада екстреної меддопомоги з Вишневого. Відкриття пункту у Софіївській Борщагівці зменшить час доїзду швидкої допомоги на 15-20 хвилин.

У відкритті 1 червня взяли участь голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення Павло Реган, начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява, а також Софіївсько-Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик.

“Хотілося б, щоб роботи у наших лікарів було менше, але населення цих двох сіл стрімко росте, як і навантаження медичних працівників. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб лікарям було комфортно працювати в нашому районі. Для цього розроблено програму місцевих стимулів, здійснюються доплати. Потрібно, щоб молоді спеціалісти, які сьогодні ще вчаться, залишалися в Україні, а найкращі – працювали в Києво-Святошинському районі”, - зазначила Мирослава Смірнова.

Загалом тут працюватиме дві бригади. Сьогодні запустили першу, яка вже забезпечена новим автомобілем та всім необхідним обладнанням, друга розпочне роботу з 1 вересня 2018 року. Пункт базується у приміщенні сільської амбулаторії за адресою: вул. Соборна, 53-Б, с. Софіївська Борщагівка.

“Усі ми розуміємо, що у сфері охорони здоров’я дуже багато проблем, які накопичувалися роками. І я розумію, що усіх проблем ми не вирішили, але я дуже сподіваюся, що ви бачите реальні зміни, які вже відбулися. Для розвитку медичної галузі все, що від нас залежить, ми робитимемо і надалі. Щиро дякуємо за вашу роботу, бо у ваших руках життя і здоров'я києво-святошинців”, - звернувся до медпрацівників Вадим Гедульянов.

Керівники району подякували сільському голові Олесю Кудрику за підтримку і допомогу, без якої б такі результати були б неможливі, та начальнику відділу охорони здоров’я Роману Ляві за налагодження ефективної та послідовної роботи у медичній галузі.

“Дійсно, такі результати можливі тільки, якщо є взаємодія між сільською радою, РДА і райрадою. Ми як депутати робимо все, щоб усі питання, які стосуються розвитку району, ухвалювалися першочергово і компетентно”, - прокоментував Павло Реган.

Наостанок варто зазначити, що протягом останніх двох років сфера охорони здоров’я фінансується найбільше. І результати, які вже є, - це позитивні кроки для впровадження медичної реформи. У Києво-Святошинському районі ми можемо говорити про оновлену матеріально-технічну базу, про турботу про лікарів. На сьогодні у районі запущений процес заповнення електронних декларацій з лікарем.

Читати повністю...

Новий автобус для спортсменів передали керівники району в День захисту дітей

Опубліковано Понеділок, 04 червня 2018, 14:06

1 червня на стадіоні «Зеніт» в м. Боярка голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали юних спортсменів з Днем захисту дітей. Вони вручили атлетам цінні подарунки та автобус, а діти районної ДЮСШ під керівництвом депутата райради, директора районної ДЮСШ В’ячеслава Отрішка та в.о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольги Космачевської провели показові виступи з паркового волейболу, тхеквондо, вільної боротьба та футболу.

«Києво-Святошинський район стає потужним осередком спорту у Київській області. Я дякую нашим спортсменам, які перемагають у найпрестижніших змаганнях, своїми перемогами прославлять наш район та країну. Дорогі діти, ми любимо вас, ми працюємо для вас, щиро радіємо вашим перемогам! Дякую тренерам за роботу, за вагомий вклад у становлення майбутніх чемпіонів. Окрема подяка батькам за те, що ви використовуєте всі можливості, які ми створюємо для всебічного розвитку дітей району», - зазначила Мирослава Смірнова.

Голова РДА та голова райради не лише словами привітали дітей зі святом, а й вручили цінні подарунки. Відтак, нові футболки отримали спортсмени секції вільної боротьби, юним футболістам та волейболістам подарували м’ячі, для секції тхеквондо керівництво району передало сертифікати на жилети електронної системи Duado Gen 2, а для ДЮШС – нові ноутбуки.

«Ми приділяємо значну увагу спорту, розвитку спортивної інфраструктури, підтримці спортсменів. Пишаюся нашими спортсменами, котрі надихають нас своїми досягненнями і перемогами. Дякую тренерам, які докладають максимум зусиль, щоб діти розвивалися, які живуть своєю справою. Найбільше тому підтвердження – ті здобутки, що дарують нашому району юні атлети», - звернувся до присутніх Вадим Гедульянов та окремо подякував керівнику районної ДЮШС за його вклад у розвиток спорту.

Найціннішим подарунком став автобус для перевезення спортсменів на змагання. Відтепер, хлопці і дівчата, які своїми досягненнями прославляють Києво-Святошинський район, їхатимуть на турніри комфортно і безпечно. Окрім того, відзначили грамотами юних атлетів та їх тренерів.

У свою чергу В’ячеслав Отрішко, подякував керівництву району за подарунки та всебічну підтримку спорту в районі. Слова вдячності також висловили батьки.

Читати повністю...

Календар

<< < черв. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30