Києво-Святошинська районна рада

Керівники району нагородили переможців військово-патріотичної гри «Джура»

Опубліковано Четвер, 17 травня 2018, 14:20
16 травня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов приїхали в Бузову з приємною місією - відзначити переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Джура».

«Вітаю усіх із завершенням змагань. Приємно, що з кожним роком підхід до участі у команд значно серйозніший. Видно, що у школах військово-патріотичному вихованню приділяється значна увага. Є педагоги, які вболівають за цей напрямок. Приємно бачити дорослі, свідомі очі учасників гри. Дякую усім, хто долучився, зокрема батальйону «Азовець», представникам козацтва. Бажаю усім нам далі рости, рухатися, розвиватися і не зупинятися на досягнутому», - зазначила Мирослава Смірнова.

Голова РДА і голова райради щиро привітали переможців. Другий рік свою першість підтверджує рій «Вітрила» Вишнівського центру дитячо-юнацької творчості на базі Боярського НВК «Гімназія». Почесне друге місце посів рій «Росомахи» Центру творчості «Оберіг» на базі Тарасівської школи. І третє місце виборов рій «Вогняні хорти» Бузівської школи.
«Вражений мужністю, громадянською свідомістю і патріотизмом, які продемонстрували всі учасники в ході гри. Організовувати військово-патріотичні заходи для дітей та молоді дуже важливо, бо вони - майбутні захисники країни, політики, науковці, робітники. Від них залежатиме, якою наша держава буде в майбутньому. Бажаю учасникам здоров'я, сили духу до нових перемог. Вдячний відділу освіти РДА та усім, хто дотичний до організації подібних заходів», - сказав Вадим Гедульянов.
Читати повністю...

Друзі, з Днем вишиванки!

Опубліковано Четвер, 17 травня 2018, 09:43

Вишиванка – це генетичний код української нації, окраса для тіла й оберіг для душі, національний символ і гордість.

Одягаючи вишивані речі, ми популяризуємо національний одяг і зберігаємо культурні традиції. До того ж українська вишиванка сьогодні – це дуже стильно!

Колектив Києво-Святошинської районної ради долучився до загальнонаціонального свята.

Читати повністю...

Календар

<< < трав. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31