Києво-Святошинська районна рада

У Києво-Святошинському районі вперше в Україні відкрили нове відділення поліції

Опубліковано Вівторок, 08 травня 2018, 15:46

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Нацполіції України Сергій Князєв, начальник ГУ НП у Київській області Дмитро Ценов, голова Київської ОДА Олександр Горган, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, а також голова будівельної компанії "Омокс" Олексій Кулагін разом відкрили Чайківське відділення Києво-Святошинського відділу поліції ГУ Нацполіції у Київській області. 

«Вперше за часи незалежності України ми відкриваємо нове відділення поліції у населеному пункті, який за останні декілька років виріс в десятки разів. До сьогоднішнього дня цю територію, де проживає декілька десятків тисяч населення, обслуговував один дільничний інспектор. Це було неефективно», – зазначив Сергій Князєв.
Він наголосив, що працівники цього відділення забезпечені транспортом, засобами зв’язку, достойною заробітною платою.

«Поліцейська функція – це перш за все сервіс безпеки. Ми повинні говорити про функцію безпеки як про якість життя кожної людини. Дуже важливо, що місцева влада та забудовники продумано поставилася до цієї компоненти, і разом ми змогли реалізувати проект цього відділення. Сьогодні тут 51 новий поліцейський, який буде обслуговувати великий житловий масив – понад 50 тисяч людей. Найближчим часом тут буде створено батальйон патрульної поліції, яка обслуговуватиме траси та сам населений пункт», – сказав Арсен Аваков.

Це третій підрозділ патрульної поліції, який буде виконувати свою функцію в Київській області. Відділення нараховуватиме 150 чоловік, буде обслуговувати траси М-07, М-06, а також Києво-Святошинський район. Вже оголошено набір.


«Мені як голові адміністрації надзвичайно важливо, щоб мешканці Києво-Святошинського району відчували себе в безпеці. Ми вже провели в кожному населеному пункті серію нарад з цих питань з працівниками поліції та органами місцевого самоврядування для того, щоб визначити потреби населених пунктів. Також минулого року ухвалили з районною радою програму підтримки правоохоронних органів, в межах якої значно покращили рівень матеріально-технічного забезпечення. Придбали два автомобілі, комп’ютерну техніку, інші матеріально-технічні засоби. Дуже важливо, щоб правоохоронцям було на чому і з чим працювати», – наголосила Мирослава Смірнова.

Як подарунок від РДА та райради для потреб Чайківського відділення поліції вона вручила сертифікат на новий автомобіль. 

Наостанок оглянули нове відділення та поспілкувалися з працівниками поліції.

Читати повністю...

З Днем Пам'яті та примирення!

Опубліковано Вівторок, 08 травня 2018, 09:09

Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.

Пам’ятаємо безцінний подвиг наших дідів, батьків і старших братів, вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли!

Пам’ятаємо тих, хто поліг смертю хоробрих, чиї серця обпалила Друга світова війна.

Дякуємо їм за мирне небо тоді. 
Пам'ятаємо... Перемагаємо!
 
Голова Києво-Святошинської районної ради                                           
Вадим Гедульянов
 
Читати повністю...

Календар

<< < трав. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31