Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов відвідав Боярську ветеранську організацію

Опубліковано П'ятниця, 16 березня 2018, 15:00

5 березня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов відвідав Боярську міську організацію інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій. Голова райради поспілкувався з керівником організації Борисом Грецьким і секретарем Надією Антоненко, побачив умови, в яких працюють ветерани, а також спільно обговорили подальшу співпрацю.
 
«Вражений силою духу, патріотизмом й активною життєвою позицією людей, які пройшли жахи війни, а сьогодні знаходять можливість допомагати своїм товаришам, працювати на благо міста і району. Багатьом варто брати приклад з такої жертовності та прагнення зробити рідне місто кращим. У свою чергу, буду максимально підтримувати ветеранську організацію», - зазначив Вадим Гедульянов.
 
Розповіли ветерани про свої біди та труднощі, з якими приходиться зіштовхуватись, зокрема, потребу в забезпеченні ліками і продуктами харчування. На даний час, ветеранська організація знаходиться у приміщенні міської бібліотеки по вул. Молодіжній, 77. Та у зв’язку зі загрозою виселення як бібліотеки, так і громадських організацій, що там розміщені, вони хвилюються за свою подальшу долю.
 
До слова, ветеранська організація м. Боярка налічує на сьогодні 94 члени. Це – переважно люди похилого віку, прикуті до ліжка інваліди, вдови ветеранів, діти війни. Голова районної ради наголосив, що завжди готовий відгукнутися на прохання ветеранів та допомогти у вирішенні нагальних питань. Спільно вони намітили спільні проекти, що вже найближчим часом будуть реалізовуватись.
Читати повністю...

В Боярці відбувся проект «Україна читає дітям. Шевченківські дні»

Опубліковано П'ятниця, 16 березня 2018, 08:31
Безсмертними словами-посланнями Тараса Шевченка, його віршами, піснями на слова великого Кобзаря, чиє ім'я уособлює безмежну любов до своєї держави, непереборну волю та силу духу, 15 березня наповнилася Боярська міська бібліотека для дітей. В цей день на запрошення організаторів творчий захід «Україна читає дітям. Шевченківські дні» відвідав голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов.
 
Душевний концерт для учнів 3-6 класів Боярського НВК «Колегіум – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» підготували керівник міської бібліотеки Людмила Заєць зі своїми колегами спільно з вчителем 3-ї школи Тамарою Сухініної і її учнями, хором «Надія». Долучилися юні волонтери проекту «Боярка-Красногорівка» та педагог Антоніна Юхименко.

Голова районної ради подякував організаторам заходу, зокрема керівнику бібліотеки, за популяризацію української літератури, прищеплення школярам любові до рідної мови, книги, творчості відомих поетів і письменників. Дітям він побажав успіхів у навчанні та закликав поважати й вивчати українське слово, багато читати. Адже книга може стати тим знаряддям, який допоможе виростати сильними, інтелігентними, начитаними, освіченими людьми. 
 
Також Вадим Гедульянов прочитав учням уривок з поеми-послання «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Україні і не в Україні моє дружне посланіє», в якій Тарас Шевченко закликав своїх сучасників і «ненароджених земляків», наступних поколінь українців, єднатися, бо в цьому бачив порятунок нації. Слова Кобзаря, як ніколи раніше, актуальні сьогодні, коли Україна веде боротьбу з агресором за свою цілісність і суверенітет.
Читати повністю...

Календар

<< < бер. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31