Києво-Святошинська районна рада

Керівництво району привітало переможців мовно-літературних конкурсів та олімпіад

Опубліковано Вівторок, 13 березня 2018, 15:59
Свято мови відбулося в НВК «Гімназія» в Боярці напередодні Шевченківських днів та з нагоди нагородження призерів учнівських мовно-літературних конкурсів та олімпіад. Привітати переможців приїхало керівництво Києво-Святошинського району – голова РДА Мирослава Смірнова і голова райради Вадим Гедульянов.

«Напередодні весняних свят хочеться побажати усім щирості, любові, натхнення, духовного росту. Нехай культурні цінності і традиції завжди залишаються фактором об’єднання українців. Сьогодні ми разом будуємо нове українське суспільство, ціннісно-орієнтоване, свідоме та відповідальне. Індикатором у цьому процесі в усі часи буде мова, бо саме з її вивчення починається розвиток. Тож, усім педагогам я бажаю побачити плоди своєї діяльності, нехай учні вас радують, нехай ростуть великими людьми. А усі ті зусилля, яких ви докладаєте, подарують великі життєві перемоги вам і вашим вихованцям. Зі святом вас», – привітала Мирослава Смірнова.

Почесні грамоти і дипломи під гучні оплески отримали найсумлінніші вихованці шкіл з усього району, а також педагоги, які докладають так багато зусиль для виховання нового покоління свідомих українців.

«Усі ми знаємо, що мова – це основний фактор національної ідентифікації, основа національної культури. Свого часу видатна українська письменниця Ліна Костенко написала, що «нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову». Дійсно, історія становлення української державності доводить, що кожен, хто стояв на шляху української незалежності, намагався знищити саме мову. Тому я щиро дякую усім педагогам, які прищеплюють любов до рідної мови, культури, до знань загалом, а також тим, хто вчиться, бо за вами – майбутнє», – зазначив Вадим Гедульянов.

Читати повністю...

Відбулась позачергова сесія Києво-Святошинської районної ради

Опубліковано Вівторок, 13 березня 2018, 10:37
12 березня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання позачергової 27 сесії райради, в ході якого депутати заслухали звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2017 рік, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та прийняли зміни до бюджету-2018, а також погодили розроблені райдержадміністрацією соціально важливі програми. В ході сесії взяли участь заступник голови райради Олександр Однороманенко, 1-ий заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Артем Кошик, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, керівники структурних підрозділів і відомств, керівники органів місцевого самоврядування.
 
В цей день депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. Як зазначила керівник управління фінансів РДА, виконання дохідної частини районного бюджету за минулий рік становить 104,8% до уточнених показників на рік. Виконання районного бюджету за видатками за звітний період становить 96,7% до річних призначень з урахуванням змін.
 
Також прийняли зміни до бюджету на 2018 рік, що стосуються фінансування соціальної сфери. Значні субвенції на соціально-економічний розвиток також будуть виділені органам місцевого самоврядування району. Так, передбачено видатки по закладах освіти на ремонт, придбання шкільних меблів, послуги по обслуговуванню електрообладнання та газових котелень, харчування, стипендії талановитим і обдарованим дітям. В галузі охорони здоров’я кошти направлені на ремонт, реконструкцію приміщень та систем газопостачання амбулаторій загальної практики сімейної медицини. В спортивній галузі кошти підуть на ремонт системи опалення ДЮСШ та реалізації районних програм. В питаннях соціального захисту – на допомогу учасникам АТО та їх сім’ям, реалізацію програми «Турбота», оплату праці соціальних працівників та в межах програми компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії.
 
«Робота районної влади зорієнтована на соціально-економічний розвиток району. В цьому році нашою принциповою позицією є підвищення соціального захисту населення. На це питання будуть направленні значна увага керівництва району та кошти на реалізацію прийнятих соціально важливих програм. Дякую керівництву райдержадміністрації та депутатському корпусу за плідну конструктивну роботу. Адже діалог та розуміння дають значні результати в роботі, які бачить громада нашого району», - зазначив Вадим Гедульянов.

Від імені голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової Михайло Лєзнік доповів про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2017 рік. Як зазначив заступник голови РДА, в минулому році виконання Програми склало 115% до річного показника по Києво-Святошинському району. Фактично, усі місцеві ради виконали і перевиконали план.
 
Також під час 27 позачергової сесії райради було затверджено Програму будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури у Києво-Святошинському районі на 2018-2019 роки, внесено зміни до Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки у Києво-Святошинському районі Київської області на 2016-2018 роки.
 
Окрім того, в ході порядку денного розглянули звернення жителів Боярки, які постраждали внаслідок дій недобросовісного забудовника «Дніпровський круг». Вадим Гедульянов наголосив, що районна влада готова підтримати людей та допомогти, готова до співфінансування у вирішенні цієї ситуації. Відтак, депутатський корпус прийняв рішення звернутися до райдержадміністрації з приводу розробки програми, з допомогою якої можна вирішити дане питання. Також депутати вирішили звернутися до Боярської міської ради з рекомендацією невідкладно розглянути питання про введення в експлуатацію даного будинку, щоб визначити коло потерпілих. Вже на цьому тижні відбудуться наради та засідання комісій з приводу вирішення даного питання.
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Ігоря Віталійовича Дмитрієва – депутата Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання!

Опубліковано Вівторок, 13 березня 2018, 08:19

Шановний Ігоре Віталійовичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!
 

Зичимо успіхів у всіх починаннях, щоб пліч-о-пліч завжди залишалися надійні колеги, вірні друзі, любляча сім’я.

Бажаємо постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань, і нехай щоденна праця радує плідними результатами.

Міцного козацького здоров’я Вам, професійних звершень, Божої ласки, миру та благополуччя родині.

Хай радість і щастя будуть вірними супутниками в житті, а серце наповнює натхнення та любов.


З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської райради 
Вадим ГедульяновЧитати повністю...

Календар

<< < бер. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31