Києво-Святошинська районна рада

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов передали техніку районному відділу поліції

Опубліковано Понеділок, 12 березня 2018, 10:04
Днями голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов передали районному відділу поліції організаційну техніку. Також в цей день керівництво району урочисто вручило начальнику-полковнику поліції Валерію Євтушенку ключі від двох авто.

«Співпраця з правоохоронними органами – один із ключових напрямів у роботі райдержадміністрації та районної ради. Наша мета – підвищити рівень безпеки у районі у першу чергу за рахунок покращення матеріально-технічної бази, впровадження новітнього обладнання, встановлення відеоспостереження. Ми підходимо до питання комплексно: потрібні кваліфіковані кадри та достойні умови праці. Перш ніж вимагати від поліції ефективної роботи, працівників потрібно забезпечити необхідними матеріальними і технічними засобами», - зауважила Мирослава Смірнова.

Відтак, за кошти з районного бюджету було закуплено та передано 22 персональних комп’ютери (в комплекті: системний блок, монітор, клавіатура, мишка) 12 мультифункціональних пристроїв А4, 1 мультифункціональний пристрій Canon Color.

«З початку року ми закупили оргтехніку для кількох районних структур, зокрема, поліції. Оновлена матеріально-технічна база дозволить правоохоронцям бути оперативнішими, мобільнішими та максимально ефективно виконувати свої службові обов’язки. В рамках районної комплексної програми ми й надалі будемо укомплектовувати правоохоронні органи та громадські формування з охорони правопорядку. Адже безпека громади – в пріоритеті роботи районної влади», - сказав Вадим Гедульянов.

Окрім того, голова РДА та голова райради вручили ключі від двох авто марки Ravon R4 начальнику райполіції. Дана техніка, що закуплена в рамках Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки у Києво-Святошинському районі, призначена для максимально швидкого виїзду слідчого чи опергрупи на місце злочину.

У свою чергу Валерій Євтушенко, подякував районній владі за серйозну та комплексну допомогу у матеріально-технічному забезпеченні районного та місцевих відділів поліції.
 
Читати повністю...

Календар

<< < бер. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31