Києво-Святошинська районна рада

Вадим Гедульянов провів засідання Президії Києво-Святошинської районної ради

Опубліковано Середа, 28 лютого 2018, 08:00
У вівторок, 27 лютого, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов провів засідання Президії, в ході якого було погоджено порядок денний чергової двадцять шостої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання. В засіданні взяли участь члени Президії, заступник голови райради Олександр Однороманенко, депутати, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Сергій Черток, начальник відділу освіти РДА Микола Івашко.
 
Члени Президії погодили перелік питань, що будуть винесені на розгляд чергової сесії Києво-Святошинської райради. Вадим Гедульянов наголосив, що винесені на розгляд питання пройшли погодження профільних комісій. «Перша в цьому році сесія районної ради стане своєрідним відліком у реалізації намічених планів, адже на розгляд депутатського корпусу будуть винесені важливі для життєдіяльності району питання. В порядку денному – фінансування, затвердження, внесення змін до соціально важливих програм. Деякі з них ми реалізовуватимемо вперше. Одна з них стосується вирішення кадрового голоду у медичній галузі нашого району», - додав голова районної ради.
 
Під час засідання Президії було погоджено ряд бюджетних питань, зокрема, внесення змін до бюджету на 2018 рік. За словами Наталії Краснощокової, дані зміни передбачають виділення коштів на розвиток інфраструктури населених пунктів району, ремонт більше 30 об’єктів соцзначення (школи, садочки).
 
Серед погоджених питань – затвердження соціально важливих питань. Наприклад, Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури, Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню, внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки, внесення змін до Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів.
 
Важливим питанням порядку денного стане затвердження Програми «Місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Києво-Святошинського району Київської області» на 2018-2020 роки. Як розповів Роман Лява, відповідно до даної програми медикам виплачуватимуть додаткові кошів на оплату житла. Як прогнозують в відділі охорони здоров’я, така програма дасть можливість залучити в населені пункти району додаткові медичні кадри.
Читати повністю...

Відбулося засідання бюджетної комісії Києво-Святошинської райради

Опубліковано Вівторок, 27 лютого 2018, 18:13
27 лютого відбулося засідання постійної комісії Києво-Святошинської районної ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, в ході якої погодили бюджетні питання, що будуть винесені на розгляд чергової сесії райради.

В ході засідання взяв участь голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступники голови Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, голова комісії Олександр Паламарчук, члени комісії Катерина Осадча, Олена Бебешко, Євген Спіров та Сергій Заблоцький, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, депутати райради Тарас Дідич, Андрій Вентов, Володимир Спасіченко, Павло Реган, Владислав Данченко, Ярослав Грабчук.
Члени комісії та присутні депутати розглянули звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. Про виконання районного бюджету за 2017 рік у своєму звіті доповіла Наталія Краснощокова. За її словами, за 2017 рік виконання дохідної частини районного бюджету становить 104,8% до уточнених показників на рік. Виконання районного бюджету за видатками за звітний період становить 96,7% до річних призначень з урахуванням змін.

«В минулому році наш район показав одні з найкращих показників соціально-економічного розвитку, перевиконання бюджету. І це – результат спільних зусиль, клопіткої праці кожного. Пишаюся такими результатами, але збавляти ритму ми не плануємо. Амбіційний темп задано, рухаємось далі», - зауважив голова районної ради.
Також було прийнято рішення винести на розгляд сесії районної рад питання внесення змін до районного бюджету Києво-Святошинського району на 2017 та 2018 рік, затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури у Києво-Святошинському районі Київської області на 2018-2019 роки, затвердження Програми створення, використання та накопичення районного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Києво-Святошинському районі Київської області на 2018-2021 роки тощо.
Дані питання будуть винесені на розгляд чергової сесії районної ради, що відбудеться в середу, 28 лютого.

Читати повністю...

Відбулося засідання постійної комісії райради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Опубліковано Вівторок, 27 лютого 2018, 13:32
26 лютого відбулося засідання постійної комісії Києво-Святошинської районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення. В ході засідання взяли участь заступник голови районної ради Олександр Однороманенко, голова постійної комісії Павло Реган, депутати Володимир Спасіченко, Тетяна Бернацька, Ярослав Грабчук, Тарас Дідич, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік, начальник відділу охорони здоров’я РДА Роман Лява, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Сергій Черток, запрошені гості, громадськість.
 
В ході засідання розглянули питання організації роботи госпітальних у Київській області, затвердження Програми надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Києво-Святошинського району на 2018 рік, проект Програми розвитку Києво-Святошинської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2020 рр.
 
Також обговорили з представниками громадськості питання кадрового забезпечення медичних установ району на основі Програми місцевих стимулів для медичних працівників, зокрема, районної лікарні Києво-Святошинського району. Окрім того, члени комісії розглянули депутатське звернення про можливість збереження у складі бригади посади чергового фельдшера для амбулаторного обслуговування жителів смт Новосілки, смт Чабани, с. Хотів, с. Круглик, с. Кременище, с. Лісники, с. Ходосівка у разі, коли екіпаж чергової бригади на виїзді.
 
Дані питання будуть винесені на розгляд чергової сесії Києво-Святошинської районної ради, що відбудеться 28 лютого.
Читати повністю...

Києво-Святошинський район виконав план соціально-економічного розвитку на 115 %

Опубліковано П'ятниця, 23 лютого 2018, 14:50

22 лютого голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела засідання колегії райдержадміністрації за участі голови райради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, заступника голови райради Олександра Однороманенка, членів колегії, керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів РДА, керівників комунальних підприємств, громадськості. 

Фактично підвели підсумки роботи у 2017 році – розглянули звіти про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області за 2017 рік, а також про виконання районного бюджету за 2017 рік. Їх буде подано на розгляд чергової сесії районної ради. 

Виконання програми соціально-економічного розвитку в цілому за 2017 рік по Києво-Святошинському району склало 115% до річного показника програми. Фактично усі місцеві ради виконали і перевиконали план. 

«У 2017 році ми ще на початку року передали значне фінансування на місця. В контексті децентралізації громади повинні вміти працювати з коштами. Органи місцевого самоврядування матимуть змогу з більшими знаннями і досвідом проходити усі процедури розробки проектно-кошторисної документації. Звичайно, не всі скористалися цією можливістю, проте більшість справилася з поставленими задачами і якісно виконала роботу. Тому рухаємося далі. Дякую Наталії Миколаївні Краснощоковій за роботу, головним розпорядникам, депутатському корпусу, органам місцевого самоврядування. Це був дуже складний рік, але більшість завдань ми втілили в життя. І це наша спільна заслуга. 2017 рік показав, що соціальні питання – в пріоритеті», – зазначила Мирослава Смірнова.

Що ж до бюджетних показників, то за 2017 рік виконання дохідної частини районного бюджету становить 104,8% до уточнених показників на рік. Виконання районного бюджету за видатками за звітний період становить 96,7 % до річних призначень з урахуванням змін. 

Варто зазначити, що усі ці дані будуть базисом комплексного звіту голови Києво-Святошинської РДА про роботу у 2017 році. Найближчим часом Мирослава Смірнова прозвітує перед громадою по ключовим напрямам роботи.

«Дійсно, цей рік був дуже напружений, проте, нам вдалося значно збільшити видатки на соціальну сферу. Це дозволило розвивати соціальну інфраструктуру, посилити гарантії для соціально незахищених категорій населення. Дякую за роботу та конструктивний діалог голові райдержадміністрації, депутатам районної ради, головним розпорядникам, а також органам місцевого самоврядування. Також хочу підкреслити, що соціальною направленістю програм та цілей фінансування районна влада чітко демонструє, що відчуває потреби людей і повернута обличчям до громади», – прокоментував Вадим Гедульянов. 

Про виконання районного бюджету за 2017 рік у своєму звіті доповіла начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова .
Крім того, про виконання у 2017 році Програми «Розвитку та функціонування системи освіти Києво-Святошинського району на 2015-2020 роки» прозвітував начальник відділу освіти РДА Микола Івашко. Робота велася у декількох напрямах: проведення ремонтних робіт, запровадження інклюзивної освіти, а також впровадження новітніх технологій в освітній процес. Якість навчального процесу значно зросла. 

Нагадаємо, що у 2017/2018 навчальному році кількість учнів зросла на 1700 осіб. Прогноз на наступний навчальний рік – збільшення контингенту учнів на 2500 осіб. А це 120 нових класів. Тому робота, яка ведеться протягом останніх років по освітньому напряму, суттєво знімає соціальну напругу, проте з огляду на темпи росту жителів нашого району, освітніх закладів не вистачає.

Члени та учасники колегії також заслухали звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Ходосівської сільської ради та інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування району за 2017 рік.

Наостанок на засіданні розглянули проект Програми «Місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Києво-Святошинського району» на 2018-2010 роки. Цей проект буде поданий на розгляд і затвердження районної ради.

Читати повністю...

Керівництво району вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні

Опубліковано Середа, 21 лютого 2018, 12:13

«Герої не вмирають!» – такими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, за свій народ на Майдані у 2014. «Слава Героям!» – саме такі слова викарбувані на меморіалі Героям Небесної Сотні у Вишневому, де 20 лютого відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті Героїв.
 
До районного заходу до Дня вшанування загиблих Героїв долучилися голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райради Олександр Однороманенко, заступник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе, депутати райради Олександр Кириченко та Андрій Юнчиц.
 
«Сьогодні ми згадуємо людей, які за покликом свого серця йшли на Майдан, щоб наша держава була незалежною і прогресивною, а народ – єдиним і щасливим. Вшановуємо тих, для кого «справедливість», «гідність», «свобода» і «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя. Вірю, що їх жертва не буде даремною і над нашою державою вже скоро запанує мир. Перемоги нам, єдності, радості, мудрості та Божої ласки!», - сказала Мирослава Смірнова.
 
В цей день святі отці відправили панахиду за Небесну Сотню та всіх Героїв, які загинули за волю України. Хвилиною мовчання та молитвою присутні вшанували пам'ять загиблих, які боролися за честь, правду та гідність. Ведучий пригадав історію подій, які відбувалися під час Революції Гідності, звучали тужливі ноти пісень та віршів в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Завершився захід покладанням квітів до меморіалу.
 
«Вшановуючи пам'ять загиблих на Майдані наших співгромадян, ми чітко усвідомлюємо, шо вони віддали найцінніше – свої життя – заради гідності та свободи, достойного майбутнього для нашої держави, заради кожного з нас. І, напевне, найменше, що ми можемо зробити для них – це пам’ятати їх подвиг і кожного дня працювати так, щоб наша країна ставала такою, якою вони хотіли б її бачити. Такою, заради якої вони поклали свої життя. Мирного неба нам, єдності та розуміння. Слава Україні!», - звернувся до присутніх Вадим Гедульянов.
 
Також в цей день голова районної ради спільно зі своїм заступником поклали квіти до могил загиблих у 2014-2018 роках вишнівчан.
 
Герої не вмирають! Вони житимуть вічно, допоки ми пам’ятаємо їх і ціну, яку вони заплатили за те, щоб ми жили у вільній демократичній країні.
 
Читати повністю...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Опубліковано Вівторок, 20 лютого 2018, 08:40
20 лютого наша держава вшановує пам’ять Героїв сучасності, Героїв Небесної Сотні. Вони віддали свої життя за кожного з нас, за мир і добробут для нащадків, за вільну і демократичну рідну Батьківщину.
 
Час плине, а пам’ять про безцінний подвиг залишається. Герої не вмирають, поки живуть в наших серцях і душах, тому ми не маємо права забути їх жертву.
 
Пам’ятаємо, сумуємо, цінуємо….
 
Слава Україні! Героям слава!
Читати повністю...

Про засідання сесії

Опубліковано Понеділок, 19 лютого 2018, 16:56

Згідно розпорядження голови Києво-Святошинської районної ради №10 від 19.02.2018 - сесія районної ради відбудеться 28 лютого 2018 року о 9-00 в залі засідань за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 126 

Читати повністю...

В Боярці пройшов районний чемпіонат з футзалу, присвячений подіям на Майдані у 2014 році

Опубліковано Понеділок, 19 лютого 2018, 14:28
17 лютого за сприяння голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова в Боярці відбувся районний турнір з футзалу, присвячений подіям на Майдані у 2014 році. У змаганнях взяли участь 8 команд з району. Підтримати спортсменів приїхало керівництво району.
 
«Дякую усім командам, які долучилися до цих змагань в ім’я пам’яті про подвиг українських героїв. Вчергове ми доводимо, що національний дух незламний, що сила – у єдності, а патріотизм – у нас в крові. Розвиток спортивної інфраструктури, матеріально-технічної бази, створення умов для спортивного розвитку, організація змагань на високому рівні є пріоритетними напрямами роботи у нашому районі. Вірю, що наші спортсмени здобуватимуть найвищі перемоги. Бажаю здоров’я, наснаги, успіхів і Божого благословення», - зазначила Мирослава Смірнова під час нагородження переможців.
 
Ініціаторами проведення турніру виступили депутат районної ради Олександр Кириченко та депутат Боярської міської ради Тарас Добрівський, а капітаном збірної «Депутати» став депутат райради Олександр Паламарчук. Вболівали за учасників змагань також заступник голови райради Олександр Однороманенко та заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік.
 
«Вітаю учасників змагань, особливо переможців районного турніру, присвяченого подіям на Майдані у 2014. Тішить кількість команд та професійність кожного з учасників. Це свідчить про високий рівень розвитку професійного та аматорського спорту в нашому районі. Хочу подякувати учасникам за хорошу та якісну гру, адреналін, позитивні емоції. Бажаю подальших перемог та успіхів як у професійній діяльності, так і у спорті», - сказав Вадим Гедульянов.
 
В змаганнях взяли участь футбольні команди «Забір′я», «Білогородка», «Нива-2», (Петропавлівська Борщагівка), «Національні Дружині», збірна депутатів Києво-Святошинського районну, «Ветеран» м. Боярка, «Нива» (Петропавлівська Борщагівка), «Боярка-АТО».
 
Відтак, перемогу здобула команда ФК «Нива» Петропавлівської Борщагівки, срібло виборола команда «Білогородка», ІІІ місце – у команди «Ветеран» і IV місце посіла команда депутатів Києво-Святошинського району.
 
 
Читати повністю...

Вітаємо з Днем народження Анатолія Петровича Скрицького – депутата Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання!

Опубліковано Середа, 14 лютого 2018, 08:00

Шановний Анатолію Петровичу!

Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас з Днем народження!
 
 
Щиро зичимо Вам міцного козацького здоров’я, мужності, натхнення до нових звершень, миру та злагоди Вашій родині, Божої опіки. Нехай Господь завжди оберігає Вас від усіх негараздів, захищає у зоні проведення АТО та дає сили боротися тут, на мирній території, за добробут усієї нашої громади.

В цей день хочеться подякувати вам за мужність, патріотизм, громадянську позицію та побажати многих і благих років життя! Працювати пліч-о-пліч з Вами, Народним Героєм, – велика честь.
 
 
 
З найкращими побажаннями
Голова Києво-Святошинської райради
Вадим Гедульянов

Читати повністю...

Юні спортсмени з Боярки отримали нову спортивну форму

Опубліковано Вівторок, 13 лютого 2018, 09:57
Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно зі заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайлом Лєзніком днями передали футбольним командам «Боярка» 2005 та 2008 років народження районної дитячо-юнацької спортивної школи нову спортивну форму. Урочистий захід відбувся у спортивному залі Боярської гімназії.
 
«Приємно дарувати дітям приємні емоції, подарунки. І вдвічі приємніше це робити саме нашій гордості, нашим спортсменам, які незважаючи на ще зовсім юний вік прославляють район і своє місто, не сидять в гаджетах, а серйозно займаються спортом. Вірю, що нова спортивна форма стане талісманом для нових перемог та високих спортивних звершень. Ми й надалі будемо піклуватися, щоб наші спортсмени гідно презентували наш район на території області, України і світу», - зауважив голова райради. 
 
У свою чергу заступник голови РДА від імені голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової звернувся до спортсменів та їх тренерів з такими словами: «Розвиток спорту – один із головних напрямків роботи для керівництва Києво-Святошинського району. Вже не вперше за кошти з районного бюджету закуплено форму, спортивний інвентар. Таку тенденцію плануємо зберігати. Молодим перспективним футболістам бажаємо нових спортивних досягнень, міцного здоров’я та достойно реалізуватися у спортивній кар’єрі».
 
Відтак, того дня юні спортсмени ДЮШС отримали 40 комплектів футбольної форми, 4 спортивні костюми, дощовики, рукавиці для воротарів. Раніше в дітей був лише один комплект, а відтепер ці футбольні команди доукомплектовані формою. Як зазначив керівник районної ДЮСШ, депутат райради Вячеслав Отрішко, спортивний одяг для юних спортсменів важливо було придбати. Він та тренери команд подякували керівництву району за підтримку спорту та достойне оснащення спортсменів.
Читати повністю...

Календар

<< < лют. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28