Києво-Святошинська районна рада

64 одиниці комунальної техніки готові до ліквідації складних погодних умов у районі, у разі потреби – 34 залучатимуться додатково

Опубліковано Четвер, 11 січня 2018, 10:55

9 січня відбулася апаратна нарада, яку провів перший заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Артем Кошик. У робочій зустрічі взяли участь голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, начальники районних структур, керівники управлінь і відділів, апарат адміністрації.
Розпочали з виступу Народного аматорського ансамблю «Дивоцвіт» районного будинку культури, учасники якого привітали усіх присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим.
Під час самої наради заслухали доповіді про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації, її структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування району та про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях Києво-Святошинського району.
Чи не найбільше уваги приділили питанню проходження опалювального сезону в населених пунктах Києво-Святошинського району Київської області та утримання автомобільних доріг місцевого значення.
«Загалом опалювальний сезон у районі розпочався вчасно як і в закладах соціальної сфери, так і в житловому фонді району. Усі підприємства теплокомуненерго забезпечені номінаціями щодо обсягів споживання природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню, бюджетній сфері та іншим», – доповів начальник відділу житлово-комунального господарства і будівництва Руслан Бадікін. 
Голова РДА Мирослава Смірнова тримає це питання на особистому контролі та дала доручення розглядати звернення громадян щодо відсутності опалення позачергово. На сьогодні усі порушені у зверненнях питання вирішуються в найкоротші терміни з відповідним наданням роз’яснень населенню.
Стосовно утримання доріг в населених пунктах то станом на 5 січня у районі готові до роботи у ліквідації складних погодних умов під час зимового періоду 64 одиниці комунальної техніки, а на використання ще 34-х додаткових одиниць укладено відповідні договори. Заготовлено 2,5 тис. тон посипкового матеріалу.
Крім того, обговорили підготовку до відзначення Дня Соборності України у районі. Районний урочистий патріотичний захід відбудеться у районному будинку культури в с. Новосілки 23 січня. Відзначатимуть державне свято також на місцях.

Читати повністю...

Календар

<< < січ. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31