Києво-Святошинська районна рада

Рятувальники Києво-Святошинського району отримали новий автомобіль

Опубліковано Четвер, 04 січня 2018, 15:09

4 січня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов урочисто передали в користування Києво-Святошинської районної Державної служби з надзвичайних ситуацій новий автомобіль підвищеної прохідності марки «Mitsubishi» для виконання службових завдань.

«Приємно сьогодні виконувати таку гарну місію – передавати авто для рятувальників. Ми і в цьому році будемо активно працювати в напрямку забезпечення нашої рятувальної служби достатньою матеріально-технічною базою. Дякую вам за мужність, за те, що бережете і рятуєте життя мешканців нашого району. Бажаю вам міцного здоров’я і Божого захисту. Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо надзвичайні ситуації не виправляти, а лише попереджувати», - звернулася до присутніх Мирослава Смірнова.

Авто дозволить покращити матеріальну базу районної рятувальної служби та розширити можливості реагування на надзвичайні ситуації аварійно-рятувальних підрозділів Києво-Святошинського району. Це вже не перше авто, яке керівництво району передало ДСНС району. В минулому році рятувальникам передали 2 авто високої прохідності на баз шасі «Урал».

«Велика подяка за надважливу роботу, яку ви виконуєте щодня. Адже у ваших руках – життя, здоров’я і безпека києво-святошинців. Щиро бажаю, щоб ви завжди поверталися до своїх домівок та родин здоровими та неушкодженими. А ми й надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб полегшувати вам роботу, забезпечувати необхідним обладнанням», - зауважив Вадим Гедульянов.

У свою чергу заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Київській області Вячеслав Асирбабаян та виконувач обов’язків начальника Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Юрій Кириченко подякували за переданий автомобіль. Адже авто стане підтримкою для рятувальників району, допоможе з легкістю виконувати завдання, що виникатимуть перед особовим складом.

Читати повністю...

Календар

<< < січ. 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31