Києво-Святошинська районна рада

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали дітей соціально незахищених категорій з новорічними святами

Опубліковано П'ятниця, 29 грудня 2017, 15:09

Весела новорічна вистава, вітання від чарівних Діда Мороза та Снігуроньки, веселі конкурси та ігри, сюрпризи та смачні подарунки – так святкувала новорічні свята дітвора Києво-Святошинського району.

Привітали найменших мешканців пристоличного району голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. «Дорогі дітки, щиро вітаю вас з прийдешніми святами. Бажаю, щоб ви були здорові, слухняні, щасливі, поважали своїх батьків, друзів, вчителів. Будьте добрими людьми, приносьте радість оточуючим, гарно навчайтесь, бо ви – наше майбутнє. Нехай усі ваші мрії збуваються! Веселих новорічних свят!», - звернулася до присутніх гостей свята Мирослава Смірнова. В районному будинку культури в Новосілках протягом дня для найменших мешканців нашого району звучали вітання та пісні, було проведено величезну кількість конкурсів, майстер класів. Для маленьких гостей підготували дитячу виставу «Новорічні пригоди Янгола», яка зібрала аншлаг. «Напередодні казкових новорічних свят я бажаю вам здійснення найзаповітніших бажань та віри в різдвяне чудо. Зичу міцного здоров’я, хороших оцінок та вірних друзів. Будьте гордістю для дорослих. Гарного святкового настрою, багато радості та посмішок. Веселих свят, з Новим роком!», - привітав дітей Вадим Гедульянов. Новорічне свято було організовано для дітей соціально незахищених категорій зі всього Києво-Святошинського району. Серед запрошених – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей, діти воїнів АТО.


Читати повністю...

Новий тир у Софіївсько-Борщагівському НВК облаштували за сприяння керівництва району

Опубліковано П'ятниця, 29 грудня 2017, 11:07
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов разом із сільським головою Олесем Кудриком 28 грудня відвідали Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс, де оглянули відремонтоване за кошти з районного бюджету приміщення, у якому здійснюватиметься допризовна підготовка учнів на базі школи. Тут на сьогодні відбувається облаштування повноцінного тиру.
 
«Наразі працюємо над придбанням необхідного обладнання для тиру. Хороший ремонт вже є, але потрібно не затягувати, щоб тиром можна було якнайшвидше користуватися. Плануємо на найближчій колегії вже розглянути питання щодо виділення коштів на придбання зброї», – зазначила Мирослава Смірнова.
 
У приміщенні також встановлено інтерактивне обладнання, відремонтовано кабінети для занять музикою і танцями. До того ж, оскільки приміщення напівпідвальне, встановлено потужну систему вентиляції.
 
«Фактично предмет «допризовна підготовка юнаків» перестане бути теоретичним, а матиме прикладний характер. Створення умов для військово-патріотичного виховання дітей – важливий напрям роботи як райради, так і райдержадміністрації», – наголосив Вадим Гедульянов.
 
Варто зазначити, що за кошти районного бюджету для потреб шкіл району було також придбано 10 комплектів обладнання, яке вже залучене до навчального процесу в межах військово-патріотичного виховання учнів.
 
Разом із керівництвом району відвідав школу Олександр Ткаченко, радник голови РДА, учасник АТО і заступник голови ГО «Гайдамацький край».
 
«Важливо, щоб діти вміли швидко і правильно вдягнути засоби захисту (зокрема протихімічного), стріляти, розбирати/збирати зброю тощо. Як учасник АТО буду радий передати школярам власний досвід», – зазначив Олександр Ткаченко.
 
Крім того, керівництво району оглянуло відремонтовану шкільну актову залу, а також тематичні коридори, оформленням яких займалися як вчителі, так і учні та їх батьки.
Читати повністю...

Керівництво району вручило почесні відзнаки заслуженим жителям Києво-Святошинського району

Опубліковано Середа, 27 грудня 2017, 11:35

26 грудня, напередодні новорічних та різдвяних свят, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов вручили почесні відзнаки «Почесний  громадянин Києво-Святошинського району» заслуженим мешканцям району. Також нагородили відзнаками депутатів районної та місцевих рад.

Звання «Почесний громадянин Києво-Святошинського району» отримали начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер Києво-Святошинської райдержадміністрації Оксана Манжула та начальник відділу звернень громадян Києво-Святошинської райдержадміністрації Любов Козлова.      

Також оголосили Подяку Києво-Святошинської райдержадміністрації і Києво-Святошинської райради депутатам райради Руслану Лисенку, Євгену Спірову, Миколі Татуревичу, Вячеславу Отрішку.

Окрім того, в цей день Подяки РДА та райради за зайняте I місце у змаганнях Київської обласної ради з футзалу серед депутатів Київщини отримали: депутати Києво-Святошинської райради Олександр Паламарчук, Олександр Кириченко, Микола Михайленко та Ігор Дмитрієв, депутати Боярської міськради Тарас Добрівський та Ігор Рибіннік, депутати Білогородської сільради Віктор Мнишенко, Олександр Чередніченко та Ігор Боровик, депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільради Ігор Лашков.

«Щиро вітаю нагороджених зі заслуженими відзнаками. Спасибі за вашу невтомну працю на благо громади нашого району. Нехай все добро вертається вам сторицею. Бажаю натхнення та подальших професійних звершень, Божого благословення, миру та затишку у ваших родинах», - привітала нагороджених Мирослава Смірнова.

У свою чергу Вадим Гедульянов зауважив: «Велика подяка усім, хто своєю щоденною працею примножує славу Києво-Святошинського району. Щиро зичу вам міцного здоров’я, оптимізму, радості і добра. Окремо хочу подякувати нашим депутатам-спортсменам, які двічі в цьому році здобули перемогу в обласних змаганнях, особливо капітану команди Олександру Паламарчуку, який взяв відповідальність за важливий напрямок».

Читати повністю...

Голова РДА і голова райради відвідали Тарасівський садочок, повністю оновлений за районні кошти

Опубліковано П'ятниця, 22 грудня 2017, 16:54
21 грудня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто відвідали дитсадок у Тарасівці, на оновлення якого виділялися кошти з районного бюджету протягом останніх двох років. Також гроші з району пішли на благоустрій: на території садочка встановлені сучасні дитячі майданчики.
«Для нас розуміння того, що фінансування, яке ми виділяли, пішло на створення комфортних умов для виховання і навчання дітей, – це найкращий новорічний подарунок. Задоволена, що Тарасівка змогла освоїти виділене фінансування, за рік бачимо конкретні результати роботи. Приємно вражена швидкістю та якістю виконаних робіт у цьому дитячому садочку, дякую директору за уважність і відповідальність. Проте вже маємо будувати плани на наступний рік, є ще дуже багато роботи у районі по соціальному напрямку, втілюватимемо нові масштабні проекти», – зазначила Мирослава Смірнова.
Варто зазначити, що дитячий садок має два корпуси. Перша будівля збудована ще в 60-х роках, друга – у 1989-му. Загалом це перший капітальний ремонт для садочка.
«Дуже важливо, коли місцева влада спільно з керівниками навчальних закладів переймаються ремонтними роботами, максимально вникають у процес, намагаються раціонально використовувати бюджетні кошти. Багато залежить від позиції і бажання людей на місцях. Саме місцева громада має бути зацікавлена в тому, аби її проекти якісно втілювалися в життя. А відремонтований дитячий садочок в Тарасівці – яскравий приклад плідної співпраці районної та місцевої влади. Ми й в наступному році будемо підтримувати подібні соціально важливі проекти», – сказав Вадим Гедульянов.
У свою чергу сільський голова Володимир Сизон зазначив, що усі кошти, виділені з бюджету на потреи Тарасівки, освоєні. 
«Фактично, в старій будівлі залишилися голі стіни, а новіша будівля пустувала тривалий час. Ми починали з нуля. А зараз з допомогою району та інвесторів тут завершується ремонт. Всі внутрішні роботи здійснені за кошти з райбюджету, в тому числі водопостачання, водовідведення, тепло, сантехніка, стіни, підлога, енергозберігаюче освітлення. Також зроблено ремонт в кабінетах логопеда, психолога, актовій залі, повністю відремонтований спортивний зал, харчоблок», – додав він.
Ремонтні роботи йдуть швидкими темпами. До Нового року планують завершити і відкрити оновлені групи. Дві нові групи, які вміщають по 30 діток, вже функціонують.
«Хочу щиро подякувати за таку допомогу. В цьому році зробили дуже багато. Змінили все ігрове обладнання на вуличних майданчиках. І збудували новий спортивний майданчик. За рік виконано капітальний ремонт груп. Без вас ми б цього не зробили ще багато років», – звернулася зі словами подяки до Мирослави Смірнової та Вадима Гедульянова завідувач садочка.
Читати повністю...

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відкрили в Білогородці пункт екстреної медичної допомоги

Опубліковано П'ятниця, 22 грудня 2017, 14:41

21 грудня голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов та голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги в с. Білогородка. Бригада екстреної медичної допомоги, крім жителів Білогородки, також буде обслуговувати села Шевченкове, Святопетрівське, Чайка, Гнатівка, Горбовичі, Бобриця. Окрім того, в цей день передали укомплектоване авто екстреної медичної допомоги.

«Один з найкращих пунктів екстреної медичної допомоги в районі було збудовано протягом цього року. Ще 3 тижні тому дехто не вірив, що його завершать до кінця року. І ось сьогодні ми його урочисто відкриваємо. Щаслива, що нам разом вдається щороку відкривати медичні установи такого високого рівня комплектування та обслуговування. 

Рада, що взаєморозуміння та співпраця дають хороші результати. В наступному році плануємо реалізувати в Білогородці ще один надважливий проект», - зазначила Мирослава Смірнова.

Цей пункт екстреної медичної допомоги дозволить скоротити час доїзду та дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги населенню. Відтепер, час доїзду до найвіддаленішого будинку становить 15 хвилин при нормативі 20. Розрахована амбулаторія на 2 бригади. Вже функціонує одна бригада, а друга розпочне роботу по мірі укомплектування штату. Об’єкт є також стратегічно важливим, адже поряд Житомирська траса державного значення. У пункті ЕМД є маніпуляційна кімната, кімнати відпочинку для лікарів і медперсоналу, кухня.

«Новий медичний заклад дозволить забезпечити жителів Білогородки і прилеглих сіл якісними медичними послугами, приблизить екстрену медичну допомогу до людей. Крім того, тут створені комфортні умови роботи і для медиків. В планах – будівництво амбулаторії. Наголошу, що і в наступному році медична та освітня галузі залишатимуться пріоритетними напрямками роботи для керівництва району», - відмітив Вадим Гедульянов.

Керівники району подарували пункту екстреної медичної допомоги новий холодильник. У свою чергу сільський голова Максим Зуєв подякував голові райдержадміністрації та голові райради за підтримку та допомогу у відкритті медустанови.

За словами начальника відділу охорони здоров’я РДА Романа Ляви, пункт оснащений електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою, що дозволяє передавати кардіограми пацієнтів в Київський обласний кардіологічний диспансер і протягом 10-20 хвилин отримувати заключення лікаря-кардіолога; апаратами для проведення фізіотерапевтичних процедур, для штучної вентиляції легенів Амбу; лабораторним обладнанням: апаратами для визначення рівня гемоглобіну, глюкози в крові; фотометром, біологічним мікроскопом з цифровим окуляром, лабораторною витяжною шафою; в достатній кількості забезпечується медикаментами. Лікарі отримали сумки, укомплектовані необхідними медичними приладами та лікарськими засобами.

Крім того, у Білогородці на сьогодні активно ведеться будівництво нового приміщення для розміщення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини для покращення якості та своєчасності надання медичної допомоги населенню. Адже, згідно офіційних даних, в селі зареєстровано 9874 особи, хоча фактично проживаючого населення близько 15 тисяч, тому наявні медзаклади не задовольняють потреб усіх жителів.

Читати повністю...

Бюджет Києво-Святошинського району на 2018 рік – прийнято!

Опубліковано Середа, 20 грудня 2017, 19:35

Києво-Святошинська районна рада прийняла бюджет району на 2018 рік. Рішення було прийнято 19 грудня під час 25 чергової сесії райради, яке провів голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов за участі голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, заступників голови РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка, начальника управління фінансів РДА Наталії Краснощокової, керівників структурних підрозділів РДА, директорів комунальних підприємств райради.

Під час сесії депутати районної ради ухвалили головний фінансовий документ району, яким передбачено підвищення мінімальної зарплати на 16,3% та розмір посадового окладу працівника I тарифного розряду ЄТС 2018 рік – на 10,1%. Для розрахунку потреби в коштах на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2018 році пропонується до обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами, застосовувати коефіцієнт в середньому 1,1 з урахуванням очікуваного фактичного споживання. Планові показники дохідної частини загального фонду районного бюджету (без трансфертів) на 2018 рік обраховані у сумі 908 997,2 тис. грн. Обсяг податку на доходи фізичних осіб запланований у сумі 907 068,7 тис. грн, що складає 11,3% до очікуваних надходжень цього року та 17,3% до уточненого плану на поточний рік. Всього цих доходів заплановано 1 928,5 тис. грн. Крім того, передбачено субвенції з державного бюджету в загальному обсязі 896 843,6 тис. грн. В цілому ж обсяг доходів загального та спеціального фондів районного бюджету – 1 821 376,0 тис. грн (загальний фонд – 1 805 840,8 тис. грн і спеціальний – 15 535,2 тис. грн).

Передбачені бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами в загальному обсязі 1 821 376,0 тис. грн, в тому числі на реалізацію районних програм – 389 287,0 тис. грн, а також міжбюджетні трансферти (субвенції з районного бюджету бюджетам органів місцевого самоврядування) – 218 814,4 тис. грн.

«За» прийняття бюджету, який забезпечить виплату заробітних плат педагогам та лікарям, виконання соціально важливих програм для незахищених категорій населення , проголосували усі з присутніх депутатів, окрім депутата Сергія Заблоцького.

«Радий повідомити, що Києво-Святошинський район заходить у 2018 рік з затвердженим бюджетом, необхідними програмами та відчуттям єдності! Розроблений райдержадміністрацією документ про районний бюджет, за яким район житиме весь наступний рік, є збалансованим та реальним до виконання. Він доопрацьований з урахуванням пропозицій бюджетної комісії та президії районної ради. Я дякую депутатському корпусу та голові райдержадміністрації Мирославі Смірновій за спільну плідну роботу. Адже саме завдяки консолідації зусиль, співпраці та розумінню, попри популістські заяви безвідповідальних депутатів, новий рік ми зустрічатимемо з бюджетом і соціально важливими програмами», - наголосив під час засідання голова райради.

Важливим питанням порядку денного стало прийняття рішення про присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району депутату райради, учаснику бойових дій Анатолію Скрицькому, учаснику війни, волонтеру, голові громадської організації «Гайдамацький край» Віктору Макогону та учаснику бойових дій, заступнику голови ГО «Гайдамацький край» Олександру Ткаченку.

«Зі святом вас, дорогі києво-святошинці та друзі! Бюджет району на 2018 рік прийнято! Ми довго працювали над тим, щоб усі показники були збалансовані, а потреби соціальної сфери – максимально враховані. Дякую всім, хто працював і працює на благо району. Рада, що сьогодні райдержадміністрація і райрада вкотре показали злагоджену роботу. Попри усі намагання, популісти і псевдоактивісти не змогли розхитати ситуацію і зупинити розвиток району. Окремо хочу подякувати голові районної ради Вадиму Гедульянову за вміння згуртувати депутатів, вислухати всі пропозиції і ухвалення важливих для життєдіяльності району рішень!», - зазначила голова райдержадміністрації.

В цей день депутатський корпус проголосував за соціально важливі програми. Зокрема, було прийнято Програму економічного, соціально та культурного розвитку, Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2018-2020 рр., Програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2022 року, Програму «Турбота» на 2018-2020 рр. (допомога незахищеним верствам населення, малозабезпеченим), Програму «Діти України» на 2018-2023 рр. (підтримка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння їх навчанню у ВНЗ), компенсації вартості проїзду для чорнобильців, допомоги зареєстрованим в районі воїнам АТО та військовослужбовцям ЗСУ, їх родинам, матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Також було прийнято рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», що дозволить охопити педагогічною увагою якомога більше дітей з особливими освітніми потребами.

Відтак, насичений сесійний день завершився плідними результатами на благо всього району.

Читати повністю...

Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу у чемпіонаті Київщини з футзалу серед депутатів

Опубліковано Середа, 20 грудня 2017, 10:55
17 грудня в Броварах відбулися обласні змагання за Кубок Київської обласної ради з футзалу серед депутатів місцевих рад Київщини. Команда Києво-Святошинського району здобула впевнену перемогу у змаганнях. Всього у турнірі взяло участь 12 команд зі всієї області. Підтримати депутатів-спортсменів завітав заступник голови Києво-Святошинської ради Олександр Однороманенко.

Капітаном команди став Олександр Паламарчук, якому вдалося організувати кращих гравців-депутатів в сильну команду, завдяки чому було здобуто блискучу перемогу. У складі збірної Києво-Святошинського району:
Паламарчук Олександр Іванович – капітан, депутат Києво-Святошинської райради;
Кириченко Олександр Васильович – депутат Києво-Святошинської райради;
Михайленко Микола Сергійович – депутат Києво-Святошинської райради;
Дмитрієв Ігор Віталійович – депутат Києво-Святошинської райради.
Добрівський Тарас Григорович – депутат Боярської міської ради;
Рибіннік Ігор Валерійович – депутат Боярської міської ради;
Мнишенко Віктор Іванович – депутат Білогородської сільської ради;
Чередніченко Олександр Анатолійович – депутат Білогородської сільської ради;
Боровик Ігор Миколайович – депутат Білогородської сільської ради;
Лашков Ігор Альфредович – депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради.
Тепер команда нашого району буде представляти Київську область на Всеукраїнських змаганнях!Читати повністю...

В боярському дитсадочку «Казка» при фінансуванні району відкрили вже другу інклюзивну групу

Опубліковано Вівторок, 19 грудня 2017, 15:00

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно зі заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайлом Лєзніком і міським головою Боярки Олександром Зарубіним відкрили нову інклюзивну групу в дошкільному навчальному закладі «Казка» у м. Боярка. Капітальний ремонт приміщення було виконано при фінансуванні з районного бюджету.

«Питання інклюзії дуже актуальне зараз. Для районної влади важливо максимально задовільнити освітні запити дітей з особливими потребами. Кожна дитина має отримати освіту, соціалізуватися, її права не мають бути обмежені. Ми дуже багато уваги приділяємо розвитку освітньої галузі в районі. В наступному році цей напрям залишиться в списку пріоритетних. Адже показник розвитку суспільства – саме духовний розвиток, де для всіх людей створені комфортні умови для життя, навчання, відпочинку», - зауважив Вадим Гедульянов. Також голова райради подякував педагогам за віддану титанічну працю.

За словами директора навчально-виховного закладу Галини Косовської, зараз тут виховуються 234 дитини, хоча початково заклад був розрахований на 135 місць. Тут навчаються діти від 2 до 7 років, функціонують 6 груп загального розвитку і дві інклюзивні групи (для дітей з особливими освітніми потребами від 4-8 років). Першу в районі інклюзивну групу було відкрито саме тут 3 лютого 2017 року. На даний час, інклюзією охоплено 5 вихованців дитсадку. Завідуюча дитячим садком розповіла, що відкриття нової групи дозволить дитячому садку прийняти ще 30 дітей. Вона подякувала голові РДА та райради за підтримку. Адже ще нещодавно садок хотіли закрити. І лише принципова позиція керівництва району дозволила зберегти садочок, де сьогодні стільки уваги приділяють інклюзивній освіті.

«Протягом року в цьому дошкільному закладі відкрито вже другу інклюзивну групу. В даному напрямку ми робимо значні кроки, щоб кожна дитина, яка має особливі потреби, була охоплено інклюзивною освітою. Це – принципова позиція голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової. Зараз ситуація в матеріально-технічному забезпеченні навчальних закладів району значно покращилася, зроблено хороший старт і ми намагаємось тримати швидкий темп», - зазначив Михайло Лєзнік.

Нова дитяча група «Веселка» обладнана всім необхідним для навчання дітей, облаштовано навчальну й ігрову зони, спальну та туалетну кімнати, спортивний куточок, методичний кабінет, кабінет вчителя-логопеда та психолога. Її вже обладнано меблями та м’яким інвентарем. Ожили й розписані рукою художника стіни. Нова група має окремий вихід з просторою терасою.

Тим часом маленькі вихованці садочку «Казка» підготували для гостей святковий концерт з віршами, піснями й танцями.

 
Читати повністю...

Діти з Красногорівки долучилися до Міжнародного фестивалю мистецтв «GRANDFEST» у Новосілках

Опубліковано Вівторок, 19 грудня 2017, 12:33

16 грудня в Новосілках відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «GRANDFEST». Долучилися до фестивалю мистецтв діти та педагоги з Красногорівки, які гостювали в нашому районі цими вихідними. Разом з головою Києво-Святошинської РДА Мирославою Смірновою та головою Києво-Святошинської райради Вадимом Гедульяновим приїхав привітати дітлахів та педагогів, а також суддів і учасників конкурсу народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний.
«Приємно вражений майстерністю і талантом учасників фестивалю. Завдяки потужній матеріально-технічній базі культурні заходи у Києво-Святошинському районі відбуваються на дуже високому рівні. Також хочу вкотре подякувати за мужність, сміливість та патріотизм найменшим мешканцям Красногорівки. Особливо подякувати вчителям за їхню нелегку працю. Треба мати неабияку відвагу жити, фактично, на лінії фронту», - зазначив народний депутат, виступаючи перед дітьми та педагогами. 
Також голова Комітету подякував голові райдержадміністрації Мирославі Смірновій, під патронатом якої проводився фестиваль, та голові райради Вадиму Гедульянову за такі потрібні на сьогодні ініціативи в культурній і соціальній сфері.
У свою чергу голова РДА зауважила: «Надзвичайно приємно, що фестиваль такого рівня відбувається саме у Києво-Святошинському районі. Одним із пріоритетів у нашій роботі вже третій рік поспіль є саме культура, її розвиток на місцях. Усі будинки культури у містах і селах мають якісну матеріально-технічну базу. Тож, у майбутньому чекаємо вас у населених пунктах нашого району. Також щаслива, що на цьому святі мистецтва присутні дітки із зони АТО. Нам захотілося подарувати радість, відчуття свята і затишку, відгородити від війни хоч ненадовго, особливо напередодні новорічних свят».
За сприяння і допомогу в організації та проведенні другого туру Міжнародного фестивалю засновники конкурсу вручили голові РДА подяку. А голова журі, народний артист України Григорій Чапкіс особисто подякував Артуру Палатному, Мирославі Смірновій та Вадиму Гедульянову за увагу до конкурсу, допомогу талановитим дітям.
«Щасливий, що перебування гостей із зони АТО пройшло в надзвичайно теплій атмосфері, що усмішки з дитячих облич не сходили. Ми будемо і надалі допомагати заручникам війни молитвами та усім, що можемо зробити для них. Спасибі усім, хто долучився до організації маленьких передноворічних свят для наших нових друзів», - відмітив голова райради.
Зазначимо, в рамках Міжнародного конкурсу мистецтв «GRANDFEST» відбувся фестиваль «Різдвяний подарунок – від дитини до дитини». Від творчих,талановитих дітей прямо на сцені районного будинку наші маленькі гості отримали подарунки.Читати повністю...

На запрошення керівництва району депутат ВР Артур Палатний завітав до маленьких гостей із зони АТО

Опубліковано Понеділок, 18 грудня 2017, 16:14

На ці вихідні до Києво-Святошинського району завітали 50 дітей та 5 вчителів з м. Красногорівка Донецької області. В суботу, 16 грудня, поспілкуватися з дітками і їх викладачами у Новосілках під час Міжнародного фестивалю "GrandFest" приїхав народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний на запрошення ініціаторів та організаторів «вікенду без війни» для дітей зі зони АТО: голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова.

«Хочу відзначити відвагу, мужність і патріотизм хоробрих діток і викладацького складу, які навіть у надзвичайно важких умовах, під канонади градів, продовжують жити, вчитися та працювати в ім‘я неподільної, соборної України! 

Вклоняюся всім людям, котрі залишаються патріотами, незважаючи ні на що. Ви – справжні герої. Сподіваюся, що ви заберете море позитивних емоцій назад додому, і ще не раз завітаєте до в гості у цей прекрасний, такий дружній і привітний район», - звернувся до гостей з Донеччини Артур Палатний. Особливо він відмітив нелегку працю педагогів в зоні АТО, які незважаючи на складність ситуації в країні, продовжують виховувати учнів справжніми Українцями.

Керівництво району спільно з народним депутатом обговорили з красногорівськими педагогами співпрацю.

«Після нещодавнього візиту в зону АТО, переосмисливши те, що кожен день бачать діти в зоні АТО, захотілося подарувати їм радість, тепло і затишок. Щиро дякую голові комітету за підтримку наших ініціатив. Переконана, що разом ми зможемо частіше дарувати щастя тим діткам, які змушені жити і навчатися в умовах війни», - зауважила Мирослава Смірнова.

Вадим Гедульянов звернувся до педагогів з такими словами: "Надзвичайно приємно дарувати дітям радість, приємні несподіванки і позитивні емоції. Вірю, що це наша не остання зустріч, а співпраця на благо дітей України триватиме".

Разом вони вручили солодкі подарунки дітлахам. У свою чергу, педагоги дуже дякували керівництву району за такий душевний прийом, усмішки, подаровану дітям радість.

Днем раніше гості з Донбасу відвідали Природознавчий музей, «Отчий дім», взяли участь у квестах і майстер-класах, які підготували учні та вчителі Боярського колегіуму.

Читати повністю...

Календар

<< < груд. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31