Києво-Святошинська районна рада

Комісія райради з питань охорони здоров’я погодила соціально важливі програми

Опубліковано Середа, 13 грудня 2017, 18:20

У вівторок, 12 грудня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення за участі голови Києво-Святошинської районної ради Вадими Гедульянова. В ході засідання депутати погодили та рекомендували на розгляд чергової сесії ряд соціально важливих програм на наступний рік.

В засіданні взяв участь заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік, члени комісії депутати Володимир Спасіченко, Валентина Бернацька, Ярослав Грабчук під головуванням Павла Регана та запрошені. Також долучилися депутати райради Катерина Осадча та Владислав Данченко. Вони детально обговорили подані райдержадміністрацією програми і прийняли рішення рекомендувати їх на затвердження сесії.

«Усі ці соціальні програми діяли в районі і в цьому році. Вони направлені допомогати незахищеним верствам населення та пільговикам. В наступному році районна влада продовжить роботу в напрямі допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, воїнам АТО та їх родинам, ветеранам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, людям з інвалідністю та іншим києво-святошинцям, які потребують підтримки району. Дякую депутатському корпусу та жителям району за небайдужу позицію і розуміння важливості прийняття цих програм», - зазначив Вадим Гедульянов.

Серед погоджених програм, що будуть винесені на розгляд чергової 25 сесії районної ради, – районна Програма «Турбота» на 2018-2020 роки; Районна цільова програма з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО, забезпеченні її проведенні та захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та не є військовослужбовцями, їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу в ЗСУ за контрактом та зареєстровані в населених пунктах Києво-Святошинського району на 2018 рік; районна комплексна Програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2022 року; районна Програма компенсації проїзду 1 раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, повітряним, залізничним або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії на 2018 рік; Районна цільова програма з питань надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, які проживають на території Києво-Святошинського району, у 2018 році; створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Києво-Святошинського району Київської області».

Павло Реган детально розповів присутнім стосовно змін та нововведень у винесені на розгляд програми. Депутат наголосив, що вони діючі і тут враховані всі статистичні дані з метою раціонального використання бюджетних коштів. Зокрема, щодо профільної програми допомоги воїнам АТО та їх родинам, програми «Турбота», що відтепер буде прийнята не на 1 рік, а на 3 роки.

Окрім того, в рамках обговорення районних програм підіймали питання щодо забезпечення житлом медичних працівників району, медичного обслуговування жителів населених пунктів району, забезпечення місцевих ФАПів та амбулаторій кадрами, ситуації щодо тимчасового перенесення інфекційного відділення Києво-Святошинської центральної районної лікарні в с. Забір’я.

Коментуючи діяльність ФАПу, депутат Хотівської сільської ради Олександр Чабанюк зазначив: «Хочу відмітити, що обслуговування і харчування в медичних закладах району за останній час значно покращилося. Амбулаторії та ФАПи забезпечені ліками, постійно доукомплектовуються медичним обладнанням. Динаміка розвитку настільки позитивна, що люди бояться змін (жартує депутат). Тішить, що керівництво райради та райдержадміністрації завжди відгукується на наші прохання».

Читати повністю...

Керівництво району привітало заслуженого художника України Юрія Пацана з Днем народження

Опубліковано Середа, 13 грудня 2017, 14:07
11 грудня свій День народження відсвяткував талановитий художник, Почесний громадянин Києво-Святошинського району, прекрасна людина Юрій Пацан. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто привітали митця та його родину зі святом. 

"Щиро вітаю Вас з Днем народження. Нехай уся та любов і доброта, які Ви віддаєте, повертаються до Вас сторицею. Ви надзвичайно позитивна і світла людина, усіх нас Ви надихаєте своїм талантом та мужністю. Бажаю вам добра, процвітання, благополуччя, незламної віри та оптимізму", - привітала Мирослава Смірнова.

У дружній, по-сімейному теплій атмосфері разом подивилися картини. 

"Ви маєте великий дар - надихати людей своїми картинами, зображувати на полотні велич українських просторів та багатство нашої культури. Головне - не зупиняйтеся, творіть. Нехай у Вашому житті завжди будуть взаєморозуміння, добро, підтримка", - також побажав Вадим Гедульянов.
Читати повністю...

14 грудня відбудеться засідання комісії

Опубліковано Середа, 13 грудня 2017, 09:30

14 грудня 2017 року о 10-00 в приміщенні Києво-Святошинської районної ради (м. Київ, вул. Янтарна, 12) відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій (голова комісії Дідич Т. Т.). Запрошуються члени комісії.

Читати повністю...

Календар

<< < груд. 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31